موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی گردشگری

a/120931 :کد

سازمان میراث فرهنگی

کیفیت خدمات فرودگاه‌ها بیشتر شود

  شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۹:۰۲
تعداد بازدید : ۲۰۳   
 تحلیل ایران -کیفیت خدمات فرودگاه‌ها بیشتر شود

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی گفت: ایجاد ارتباط ساختاری نزدیک میان صنعت گردشگری و فرودگاه‌ها سبب ارتقا کیفیت خدمات و بهره مندی از ظرفیت‌های متقابل در راستای کمک به توسعه گردشگری می‌شود.

به گزارش تحلیل ایران ، مرتضی رحمانی موحد به همراه محمود نویدی - مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) از روند خدمات رسانی ناوگان حمل و نقل هوایی به مسافران نوروزی و گردشگران خارجی در شهر فرودگاهی و ترمینال‌های فرودگاه امام خمینی (ره) بازدید کرد.

رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در این بازدید ضمن گفتگو با مسافران به‌منظور بررسی نحوه خدمات رسانی شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) به مسافران خارجی و گردشگران نوروزی، در جریان برنامه‌های کوتاه مدت و برنامه‌های بلند مدت این شهر فرودگاهی قرار گرفت.

رحمانی موحد در حاشیه بازدید از ایستگاه شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) اظهار داشت: فرودگاه و خدمات آن یکی از بخش‌های مهم و ویژه صنعت گردشگری هر کشوری محسوب می‌شود؛ در واقع فرودگاه ویترین عرضه و معرفی چهره مطلوب، واقعی و صحیح گردشگری، پیشرفت‌ها و مهمان نوازی کشور است.

وی با بیان اینکه بخش گردشگری هر دو بعد داخلی و خارجی فرودگاه را پشتیبانی می‌کند، ادامه داد: از همین حیث ارتباط و همکاری‌های نزدیک میان فرودگاه‌ها و حوزه گردشگری بسیار حائز اهمیت است؛ بنابراین ایجاد ارتباط ساختاری نزدیک میان صنعت گردشگری و فرودگاه‌ها سبب ارتقا کیفیت خدمات و بهره مندی از ظرفیت‌های متقابل در راستای کمک به توسعه گردشگری می‌شود.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه ارتباط ساختاری نزدیک میان صنعت گردشگری و فرودگاه‌ها سبب ارتقاء رضایتمندی مسافران داخلی و خارجی و ارائه چهره ای بین المللی از جمهوری اسلامی ایران به گردشگران خارجی می‌شود، عنوان کرد: از همین حیث معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی آمادگی کامل به منظور افزایش همکاری با فرودگاه‌ها را دارد چرا که خدمات مختلفی که در فرودگاه‌ها ارائه می‌شود، همه از عناصر موثر و تاثیرگذار در توسعه صنعت گردشگری است.

تسنیم نوشت : رحمانی موحد تصریح کرد با توجه به اینکه فرودگاه یکی از حوزه‌های مرتبط با تجاری سازی خدمات گردشگری است، قطعا حضور موثر سرمایه گذاران  علاقه مند به صنعت فرودگاهی و گردشگری می‌تواند به ارتقاء کیفیت خدمات منجر شده و در نهایت با ارتقاء کیفیت خدمات، رضایتمندی مسافران و گردشگران داخلی و خارجی حاصل شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :