موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/120957 :کد

گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس

آخرین شایعات نشان می دهند که گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس در ۴ رنگ است

  شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ — ۰۰:۰۰
تعداد بازدید : ۱۴۳   
 تحلیل ایران -آخرین شایعات نشان می دهند که گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس در ۴ رنگ است

آخرین شایعات نشان می دهند که گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس در چهار رنگ عرضه خواهند شد

به گزارش تحلیل ایران،‌  به نظر می رسد هم چنان داغ ترین موضوع این روزهای دنیای فناوری، شایعات مربوط به پرچم داران جدید سامسونگ موسوم به گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس باشد. 

چندی پیش در خبرها به رنگ های احتمالی این دو گوشی اشاره کرده بودیم. در گزارشی که یک کاربر توییتر به نام Quandt منتشر کرده بود، آمده که گلکسی اس 8 در رنگ‌های مشکی، نقره‌ای و بنفش تولید می‌ شود. اما اکنون شایعات جدید به ما چهار رنگ این محصول و برادر بزرگترش را معرفی کرده اند

 

حتماً می دانید که دیگر چیزی به رونمایی رسمی از این دو اسمارت فون باقی نمانده و رویداد معرفی گلکسی بعدی سامسونگ در تاریخ 29 مارس و در شهر نیویورک برگزار خواهد شد. هم چنین حدس زده می شود که پرچم داران بعدی سامسونگ در تاریخ 28 آوریل به بازار عرضه شوند.

 

اما آخرین شایعات مربوط به گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس، این چهار رنگ را برای این دو محصول مشخص کرده اند: آبی مرجانی، بنفش متمایل به خاکستری (خاکستری ارکید)، مشکی نیمه شب و نقره ای قطب شمال.

 

با توجه به این که کمتر از دو هفته به رونمایی رسمی از گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس باقی مانده، بسیاری از مشخصات ظاهری و فنی آن ها در فضای مجازی منتشر شده و ما بارها در اخبار مختلف به ویژگی های احتمالی پرچم داران بعدی شرکت کره ای سامسونگ اشاره کرده ایم.

 

تابناک نوشت: اما تفاوت اصلی بین گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس؛ بزرگ تر بودن نمایشگر گوشی دوم است که باعث شده باتری با ظرفیت بیشتری هم در آن تعبیه شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :