موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/121036 :کد

پارلمان رژیم صهیونیستی

استعفای نماینده عرب پارلمان رژیم صهیونیستی

  یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ — ۲۲:۵۷
تعداد بازدید : ۱۶۳   
 تحلیل ایران -استعفای نماینده عرب پارلمان رژیم صهیونیستی

'باسل غطاس' نماینده عرب پارلمان رژیم صهیونیستی (کنیست) که چند روز گذشته به دلیل اتهام به انتقال غیر قانونی گوشی های تلفن همراه برای اسیران فلسطینی به دو سال زندان محکوم شده بود.

به گزارش تحلیل ایران،  غطاس در گفت و گو با این خبرگزاری با بیان این که به هیچ عنوان از استعفای خود پشیمان نیست، افزود: اتهامات امنیتی زیادی را علیه من مطرح و مساله تلفن های همراه را بزرگ کرده اند، اما من به کاری که کرده ام ایمان دارم، چرا که این کار عملی انسانی، اخلاقی و برآمده از وجدانم صورت گرفته است ودرواقع مسئولیتی را که درقبال اسیران داشته ام انجام داده ام.


وی تاکید کرد: دوسال به زندان می روم اما مسئولیت اقدام خود را به صورت کامل به عهده می گیرم و آمادگی کامل دارم تا هزینه این کار را بپردازم.


باسل غطاس 60 ساله و عضو حزب تجمع ملی دمکراتیک در پارلمان رژیم صهیونیستی است.


رسانه های رژیم صهیونیستی روز پنجشنبه (27اسفندماه) گزارش کردند که غطاس متهم به انتقال غیرقانونی گوشی های تلفن همراه برای اسیران فلسطینی به تحمل دو سال زندان و انفصال از خدمت محکوم شده است.


ایرنا نوشت: دادگاه رژیم صهیونیستی چهارم دی ماه 95 غطاس را به اتهام انتقال چند دستگاه تلفن همراه به اسیران فلسطینی دربند زندان های اسرائیل، ابتدا بازداشت سپس اقدام به حبس خانگی کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :