موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث

a/121123 :کد

رئیس روابط عمومی راه آهن؛

نشت روغن موتور علت دود کردن قطار مشهد

  ﺳﻪشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۲:۳۶
تعداد بازدید : ۱۴۴   
 تحلیل ایران -نشت روغن موتور علت دود کردن قطار مشهد

در حالی خبر گزاری‌ها از آتش‌سوزی واگن شمار دو قطار شماره ۳۷۲ تهران-مشهد که امروز ساعت ۶:۴۰ تهران را به مقصد مشهد ترک کرده بود خبر دادند که منابع آگاه نشت روغن موتور را باعث دود کردن قطار اعلام کردند.

 به گزارش تحلیل ایران،صادق سکری رئیس روابط عمومی راه آهن گفت: نشست روغن روی موتور قطار موجب دود کردن قطار شد که پس از توقف ده دقیقه ای قطار مجددا وارد مدار حرکت شد.وی در ادامه افزود: هیچ آتش سوزی در کارنبوده و همه مسافرین قطار در صحت و سلامت هستند.


میزان نوشت: گفتنی است روابط عمومی رجا هم درباره مطلب مندرج در برخی رسانه ها مبنی بر آتش سوزی یک واگن مسافری، توضیحاتی به شرح ذیل ارائه کرد: قطار تندروی پردیس تهران-مشهد مورخ 01/01/96 به دلیل نقص فنی در یکی از موتورها و پاشش سوخت گازوئیل بر روی اگزوز و موتور موجب دود گرفتگی داخل واگن مسافری شده که تصور آتش سوزی را تداعی کرده است. لازم به ذکر است بروز چنین نقص های فنی در وسایل نقلیه مختلف در مسیرهای طولانی بعضاً عادی بوده و امکان رخداد آن برای هر وسیله نقلیه ای وجود دارد. لازم به ذکر است به محض دود گرفتگی واگن، قطار بعد از توقف 25 دقیقه ای و رفع عیب، مجدد به سیر خود به سمت مشهد مقدس ادامه داد. گفتنی است کلیه مسافران قطار 372 تهران-مشهد سالم بوده و هم اکنون در قطار ادامه سیر می دهند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :