موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/121166 :کد

الله کرم:

الله کرم: شهرداری تهران نیازمند مدیریت استراتژیک است

  ﺳﻪشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۶:۲۶
تعداد بازدید : ۱۶۴   
 تحلیل ایران -الله کرم: شهرداری تهران نیازمند مدیریت استراتژیک است

دبیرکل سابق انصار حزب‌الله گفت: هدف من از حضور در انتخابات شوراها، اتحاد برای آبادانی ایران است.

به گزارش تحلیل ایران  حسین الله کرم با حضور در فرمانداری تهران و در حاشیه بازدید از محل ثبت‌نام داوطلبان کاندیداتوری پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با اشاره به این‌که «من به صورت مستقل در انتخابات شرکت کرده‌ام»، اظهار داشت: البته امروز ثبت‌نام نکرده‌ام و قصدم این است که روز آخر ثبت‌نام کنم؛ زیرا در روز آخر شور و هیجان ایجاد خواهد شد.

 

وی در پاسخ به این پرسش که شما چه تجربه و تخصصی دارید که می‌توانید در اختیار شهر تهران قرار دهید؟ گفت: من دکترای علوم سیاسی و همچنین دکترای مدیریت استراتژی دارم. شهرداری تهران نیازمند مدیریت استراتژیک است. تاکنون هم مدیریتی که دیده‌ام، مدیریت عمومی و عادی بوده است. در حالی که مدیریت استراتژیک برای تهران کاربرد دارد.

 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: جامعه کانونی ما یک جامعه سیاست‌زده است و باید به اصل خود برگردد و تبدیل به جامعه‌ای شود که برای مردم دستاوردهایی داشته باشد.

 

این فعال سیاسی در پاسخ به این پرسش که آیا شما نماینده انصار حزب‌الله هستید؟ گفت: الگوی ما حزب‌الله لبنان است؛ بنابراین باید در کارهای اجتماعی و خدماتی شرکت کنیم. مکان‌های فعالیت حزب‌الله مکان‌های خدمت‌رسانی است.

 

ایسنا نوشت: از ابتدا تاکنون جای مدیریت استراتژیک در این صحنه‌ها خالی بوده است و من فکر می‌کنم در این جهت می‌توانم خدمت‌رسانی کنم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :