موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/121171 :کد

گلکسی

گلکسی S۸ از آیفون ۸ ارزان قیمت تر خواهد بود

  ﺳﻪشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۶:۴۸
تعداد بازدید : ۹۳۵   
 تحلیل ایران -گلکسی S۸ از آیفون ۸ ارزان قیمت تر خواهد بود

گلکسی S۸ از آیفون ۸ ارزان قیمت تر خواهد بود

به گزارش تحلیل ایران  ‌ تا به امروز شایعات مختلفی درباره قیمت آیفون 8 منتشر شده است، مطابق با این شایعات پیش بینی می شود که قیمت یکی از مدل های آیفون بعدی اپل به 1000 دلار برسد به این ترتیب بسیاری از کاربران اپل توانایی مالی خرید این گوشی هوشمند را نخواهند داشت. اکنون گزارش جدیدی منتشر شده که نشان می دهد گوشی پرچمدار جدید سامسونگ با قیمت بسیار کمتری نسبت به آیفون اپل فروخته خواهد شد.


این گزارش جدید از قیمت نهایی گلکسی S8 زمانی که ماه آینده به بازار عرضه شود، خبر می دهد. به نظر می رسد که گلکسی S8 با نمایشگر 5.7 اینچی 799 یورو معادل 859 دلار و نسخه پلاس آن با نمایشگر 6.2 اینچی 899 یورو معادل 967 دلار قیمت خواهد داشت.

البته باید به یاد داشته باشیم که قیمت گذاری گوشی های هوشمند در کشورهای مختلف بسیار پیچیده تر از تبدیل ارزهای کشورهای مختلف است، با این حال این قیمت های احتمالی نشان می دهند که بازه قیمت گلکسی s8 در کشورهای مختلف چه حدودی خواهد بود. این در حالی است که نسخه دهمین سالگرد آیفون احتمالا از 1000 دلار به بالا قیمت خواهد داشت.

تابناک نوشت: به نظر شما اپل چگونه می خواهد این قیمت بسیارا بالا را توجیه کند؟ احتمال می رود که آیفون 8 با طراحی کاملا جدید، نمایشگر اولد برای اولین بار و برخی قابلیت های واقعیت افزوده در اختیار کاربران قرار کیرد. باید دید که این مشخصات از دید کاربران ارزش پرداخت 1000 دلار را دارند یا نه.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :