موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/121227 :کد

به نقل از «ساکرنت»؛

دلیل نرفتن سردار آزمون به لیورپول

  چهارشنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۴:۲۱
تعداد بازدید : ۱۹۷   
 تحلیل ایران -دلیل نرفتن سردار آزمون به لیورپول

ملی پوش ایرانی تیم فوتبال روستوف تاکید کرد که در آینده به یکی از تیم های لیگ برتر انگلیس خواهد پیوست اما نرفتنش به تیم لیورپول تصمیم درستی بوده است.

به گزارش تحلیل ایران و به نقل از «ساکرنت»٬ لیورپول یکی از باشگاه هایی بود که در ماه ژانویه در حال رصد کردن «سردار آزمون»٬ مهاجم تیم فوتبال روستوف بود.


ساکرنت ادعا می کند که لیورپول با توجه به مصدومیت چند بازیکن خود و حضور «سادیو مانه» در جام ملت های آفریقا به دنبال جذب آزمون بود.آزمون در مصاحبه ای با رسانه های قطری گفت: صحبت هایی مبنی بر تمایل لیورپول برای جذب من در پنجره نقل و انتقالات زمستانی وجود داشت.


مهر نوشت: اما من آن زمان را برای انتقالم مناسب ندیدم. ممکن بود من نهایتا برای چند دیدار به بازی گرفته شوم و بخش اعظمی از فصل را روی نیمکت بگذرانم٬ چون که لیورپول فقط به دنبال پر کردن جای خالی برخی از بازیکنانش در قسمت خاصی از فصل بود. مطمئنم که در آینده ای نزدیک برای یکی از باشگاه های بزرگ اروپایی بازی خواهم کرد.آزمون یک بار در سال ۲۰۱۵ گفته بود که هدف اصلی ام بازی کردن در لیگ برتر انگلیس است.این بازیکن ۲۲ ساله در این فصل٬ در ۲۷ بازی خود که با پیراهن روستوف به میدان رفته است، هفت گل به ثمر رسانده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :