موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/121251 :کد

انفجار تروریستی؛

انفجار تروریستی در قلب لندن

  چهارشنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۶ — ۲۳:۲۰
تعداد بازدید : ۳۳۰   
 تحلیل ایران -انفجار تروریستی در قلب لندن

رسانه‌ها از وقوع تیراندازی در نزدیکی پارلمان انگلیس خبر دادند که تاکنون دستکم ۴ نفر کشته و ۲۰ نفر زخمی برجای گذاشته است.

 

به گزارش تحلیل ایران،  رسانه‌ها از وقوع تیراندازی در نزدیکی پارلمان انگلیس خبر دادند.خبرگزاری رویترز گزارش داد بر اثر این تیراندازی در بیرون از پارلمان انگلیس ۱۲ نفر زخمی شدند.این تیراندازی در نزدیکی پل «وست‌مینستر» رخ داده و پارلمان انگلیس فعالیت‌های خود را به حالت تعلیق درآورده است.

برخی رسانه‌ها از شنیدن صدای ممتد انفجار و تیراندازی خبر داده‌اند.گفته می‌شود دو فرد مهاجم بعد از زیر گرفتن چند نفر، از خودرو پیاده شده و با سلاح سرد به افراد حاضر در محل حادثه حمله ور شده‌اند.خودروی‌های پلیس و امدادرسانی به محل حادثه اعزام شده‌اند.

پلیس لندن بعد از این حادثه، ایستگاه مترو وست‌مینستر را تخلیه کرده است.گفته می‌شود یک خودور عابران را زیر گرفته که در این حادثه حداقل 12 نفر زخمی شدند.برخی منابع از اعزام بالگردها برای انتقال زخمی‌های این حادثه به بیمارستان خبر داده‌اند.شبکه بی‌بی‌سی از کشته شدن یکی از مهاجمان خبر داد. فارس نوشت: گفته می‌شود یکی از افسران پلیس در این حمله زخمی شده است. سخنگوی نخست وزیر انگلیس اعلام کرد که ترزا می به هنگام وقوع این حادثه در مجلس عوام بوده و هیچ گونه آسیبی به وی نرسیده است.

به گفته پزشکان بیمارستان سنت تامس در نزدیکی پارلمان انگلیس، یک زن در اثر شدت جراحات وارده کشته شد . تعداد کشته‌های این حمله به گزارش برخی منابع خبری به ۴ نفر رسیده است. منابع خبری از افزایش زخمی‌ ها به ۲۰ نفر خبر دادند.


                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :