موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی-مذهبی

a/121314 :کد

صافی گلپایگانی

ضرورت حل مشکلات اقتصادی مردم

  پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۵:۴۲
تعداد بازدید : ۲۰۹   
 تحلیل ایران -ضرورت حل مشکلات اقتصادی مردم

یکی از مراجع تقلید با اشاره به اینکه مردم قدردان زحمات نیروهای پلیس هستند گفت: امیدواریم سالی پر از خیر و برکت، همراه با آرامش و امنیت، رفع نگرانی‌ها و حل مشکلات مردم به ویژه در بخش اقتصاد پیش رو داشته

به گزارش تحلیل ایران ، آیت‌الله لطف‌الله صافی گلپایگانی پیش از ظهر امروز در دیدار فرمانده نیروی انتظامی با تقدیر از زحمات پرسنل ناجا اظهار کرد: خدماتی که به مردم ارائه می‌دهید نزد خداوند متعال از اجر و پاداش بسیاری برخوردار بوده و کاری مقدس و عبادت است.

وی با اشاره به نقش فعالیت‌های پلیس در تامین امنیت و آسایش مردم خاطرنشان کرد: امروز کشور ما زیرسایه حضرت ولیعصر(عج) در امنیت و آسایش قرار دارد و ما مفتخر به سربازی آن حضرت هستیم.

این مرجع تقلید با اشاره به اینکه مردم قدردان زحمات نیروهای پلیس هستند تاکید کرد: امیدواریم سالی پر از خیر و برکت، همراه با آرامش و امنیت، رفع نگرانی‌ها و حل مشکلات مردم به ویژه در بخش اقتصاد پیش رو داشته باشیم.

وی با بیان اینکه مشکلات در سایه درایت و تلاش مسؤولان رقم می‌خورد، خاطرنشان کرد: همه ما دعاگوی پرسنل زحمت کش ناجا که در ایام تعطیل برای حفظ آسایش و امنیت مردم تلاش می‌کنند هستیم.

فارس نوشت : آیت‌الله صافی گلپایگانی در پایان عزت و عظمت مملکت اسلامی، امنیت و رفاه مسلمانان و پاک شدن منطقه از شر دشمنان اسلام را از خداوند متعال مسئلت کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :