موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی شهری

a/121324 :کد

مدیر کل میراث فرهنگی تهران:

گردشگران برای تهران گردی ۱۰ تا ۲۳هزارتومان می پردازند

  پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۸:۴۴
تعداد بازدید : ۲۰۰   
 تحلیل ایران -گردشگران برای تهران گردی ۱۰ تا ۲۳هزارتومان می پردازند

مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران از گردشگری علاقمندان به تهران گردی با هزینه ۱۰ تا ۲۳ هزار تومان بر اساس نوع تور انتخابی خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران  رجبعلی خسروآبادی روز پنجشنبه  گفت:با بیان اینکه این تورها نیم روزه هستند افزود: گردشگرانی که علاقمند به تهران گردی هستند در 5 مسیر می توانند تور خود را انتخاب کنند.


وی برج آزادی، برج میلاد، برج طغرل ری، میدان مشق، میدان سی تیر، بازار تهران، کاخ نیاوران، کاخ سعد آباد، کاخ گلستان و موزه سینما را از جمله مقاصد گردشگری در این تورها ذکر کرد.


خسروآبادی گفت: همچنین تور ری گردی که به صورت رایگان علاقمندان را به اماکن مذهبی و تاریخی ری از جمله حرم حضرت عبدالعظیم(ع)، ابن بابویه، برج طغرل، چشمه علی و برج نقاره خانه می برد از 6 فروردین فعال می شود.


وی گفت: علاقمندان برای هماهنگی رزرو و استفاده از این تورها می توانند با شماره 137 و 33747090 و 33763166 تماس بگیرند.


خسرو آبادی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه تیم های نظارتی ستاد خدمات سفر با برنامه ریزی از ابتدای اسفند و آغاز نظارت از روزهای پایانی اسفند سال گذشته فعالیت خود را آغاز کرده اند افزود: برای هماهنگی بیشتر و هشدار نسبت به برخورد با تخلفات نشست هایی با تورگردانان آژانس های مسافرتی و سیاحتی، سازمان های هواپیمایی و دیگر شرکت های مرتبط با توریسم برگزار کرده ایم.


وی گفت: از ابتدای تعطیلات تاکنون 170 شکایت به دبیرخانه ستاد واصل شده است که پس از بررسی مجوزدو دفتر به نام های 'الیت سیر ایرانیان' و 'رویال' باطل شد.


ایرنا نوشت: خسروآبادی با اشاره به ظرفیت های شهرری به عنوان یکی از مقاصد مهم و اصلی توریسم مذهبی دراستان تهران گفت:ساخت یک هتل عظیم برای ساماندهی اسکان زائران در شهرری در ضلع شرقی حرم عبدالعظیم(ع) آغاز شده است و اداره کل میراث فرهنگی نیز از ساخت آن و همچنین هر گونه حرکتی در جهت توسعه گردشگری و توریسم در جنوب تهران حمایت می کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :