موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/121326 :کد

فوتبال

فوتبال انتخابی جام جهانی روسیه؛ پیروزی سوریه برابر ازبکستان

  پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۸:۵۸
تعداد بازدید : ۱۹۱   
 تحلیل ایران -فوتبال انتخابی جام جهانی روسیه؛ پیروزی سوریه برابر ازبکستان

تیم ملی فوتبال سوریه در دیدار برابر ازبکستان موفق به شکست یک بر صفر این تیم در دقایق پایانی شد.

به گزارش تحلیل ایران   تیم های فوتبال سوریه و ازبکستان در چارچوب مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه از ساعت 16 و 30 دقیقه امروز به وقت تهران در ورزشگاه تانکو عبدالرحمان مالزی رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.


این دیدار پر برخورد در همان ورزشگاهی برگزار شد که زمین باتلاق گونه آن در دیدار سوریه با ایران باعث شد تا دو تیم به تساوی بدون گل در یکی از بی کیفیت ترین بازی های فوتبال رضایت دهند.


این دیدار خشک و کسل کننده در نیمه اول بدون گل پایان یافت و در نیمه دوم نیز تا دقیقه 91 بدون گل در جریان بود.


در دقیقه 90 داور یک ضربه پنالتی به سود سوریه اعلام کرد که «خرییبن» بازیکن سوریه آن را تبدیل به گل کرد تا تیمش 3 امتیاز حساس این دیدار را بدست آورده باشد.


با توجه به شکست یک بر صفر کره جنوبی برابر چین پیش از این دیدار، ازبکستان که با 9 امتیاز در رده سوم جدول گروه اول انتخابی جام جهانی از منطقه آسیا قرار دارد، این فرصت را داشت تا با پیروزی برابر سوریه حتی صدرنشین گروه اول شود.


در حال حاضر ایران با 11 امتیاز و یک بازی کمتر در صدر گروه اول قرار دارد و تیم های کره جنوبی با 10، ازبکستان با 9 سوریه با 8، چین با 5 و قطر با 4 امتیاز در رده های اول تا ششم قرار دارند.


قرار است از ساعت 20 و 30 دقیقه امشب تیم های ملی فوتبال ایران و قطر در دوحه برابر یکدیگر قرار گیرند.


ایرنا نوشت: داور در این دیدار به جنبات (3)، المبید (44) و خرییبین(69) از سوریه و توختاخوجاف (13) و داورن خسیموف (83) از ازبکستان کارت زرد نشان داد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :