موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/121336 :کد

قبل از دیدار با قطر؛

ایران همچنان آقای آسیا

  جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۰:۴۲
تعداد بازدید : ۲۱۸   
 تحلیل ایران -ایران همچنان آقای آسیا

تیم ملی ایران موفق شد در پایان هفته ششم مقدماتی جام جهانی با ۱۴ امتیاز بالاتر از تمام تیم‌های قاره کهن بایستد.

به گزارش تحلیل ایران، تیم ملی ایران قبل از دیدار با قطر ⁣در آستانه ثبت رکورد 500 روز بدون گل‌خورده و 8 کلین شیت در بازی‌های رسمی پیاپی قرار داشت که در نهایت این اتفاق افتاد. در واقع ایران بعد از پیروزی 3 بر یک مقابل ترکمنستان در 21 آبان 1394، هچ‌گاه ⁣⁣در بازی‌های رسمی برابر تیم‌های رقیب دروازه تیم ملی خود را بازشده ندید.

 
تیم ملی فوتبال کشورمان در 8 بازی مورد اشاره برابر تیم های ملی هند، گوام، عمان، قطر، کره‌جنوبی، ازبکستان، چین و سوریه گلی دریافت نکردند و امشب نیز در نهمین دیدار مقابل قطر هم گل نخوردند.تیم ملی ایران که 497 روز است در بازی‌های رسمی گلی دریافت نکرده طی 4 روز آینده تا دیدار با چین این رکورد را به بیش از 500 روز خواهند رساند. همچنین رکورد 1590 روز شکست ناپذیری نیز در دیدارهای رسمی برای تیم ملی حفظ شد.
 
مهر نوشت: تیم ملی ایران موفق شد در پایان هفته ششم مقدماتی جام جهانی با 14 امتیاز بالاتر از تمام تیم‌های قاره کهن بایستد. در گروه دیگر عربیتان با 13 امتیاز در صدر قرار دارد. کی‌روش در زمان حضور در تیم ملی 8 بار با قطر دیدار کرده است که طی این دیدارها هیچگاه تیم ملی کشورمان شکست نخورده است.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :