موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/121343 :کد

کمیته نیروهای مسلح در سنای آمریکا؛

اروپا یکی از خطرناک‌ترین مناطق جهان

  جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۱:۴۶
تعداد بازدید : ۲۰۰   
 تحلیل ایران -اروپا یکی از خطرناک‌ترین مناطق جهان

«کورتیس اسکاپاروتی» فرمانده نیروهای ناتو در اروپا روز پنجشنبه در واکنش به حمله تروریستی روز چهارشنبه لندن گفت: قاره اروپا اکنون یکی از خطرناک ترین مکان های جهان شده است.

به گزارش تحلیل ایران، 'کورتیس اسکاپاروتی' در نشست کمیته نیروهای مسلح در سنای آمریکا گفت: شمار تهدیدهایی که در اروپا شاهد آن هستیم به استثنای سوریه, افغانستان و عراق که به صورت مستقیم در آنها وارد عمل شده ایم بیشتر از سایر نقاط جهان است.

 
ایرنا نوشت: فرمانده نیروهای آمریکایی و نیروهای ناتو در اروپا افزود: حمله تروریستی اخیر در لندن حاکی از شرایط خطرناک در اروپایی است که امروز با دو چالش, ورود تروریست ها از سوریه و مناطق دیگر به این قاره و همچنین تهدیدات داخلی از سوی گروه تروریستی داعش مواجه است.روز گذشته (چهارشنبه) فردی با خودرو وارد پیاده‌رو پل وست مینیستر، در نزدیکی ساختمان پارلمان در مرکز لندن شد که به دنبال آن دست کم پنج تن کشته و 40 تن دیگر زخمی شدند.روز پنجشنبه نیز پلیس شهر آنتورپ واقع در شمال بلژیک فردی را که قصد داشت تا مردم این شهر را با خودرو زیر بگیرد، دستگیر کرد. پلیس بلژیک اعلام کرد که فرد مهاجم تبعه کشور فرانسه و اصالتی تونسی داشته است.
 
درحالی اروپا در سال های اخیر شاهد حملات تروریستی در شهرهای مختلف این قاره است که برخی کشورهای اروپایی از گروه های تروریستی در سوریه و عراق حمایت می کنند.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :