موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی تعزیرات حکومتی

a/121398 :کد

کشف و معدوم سازی

کشف و معدوم سازی مرغ های فاسد در راه آهن تهران

  جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶ — ۲۲:۰۰
تعداد بازدید : ۱۹۶   
 تحلیل ایران -کشف و معدوم سازی مرغ های فاسد در راه آهن تهران

مقدار قابل توجهی گوشت مرغ فاسد در غرفه های راه آهن تهران توسط گشت مشترک سازمان تعزیرات حکومتی به همراه سایر دستگاههای نظارتی، کشف و معدوم شد.

به گزارش تحلیل ایران،از سازمان تعزیرات حکومتی، تیم گشت مشترک تعزیرات حکومتی با همراهی بازرسان اتاق اصناف، کارشناسان بهداشت و نیروی انتظامی، وضعیت خدمات رسانی غرفه های راه آهن تهران را بررسی کرد.


در این گشت، علاوه بر کشف و معدوم کردن مقدار زیادی مرغ فاسد، با اعلام نظر کارشناسی از سوی بازرسان بهداشت در مورد ممنوعیت استفاده از جوش شیرین در تهیه کباب، جوش شیرین کشف شده از رستوران ها نیز از چرخه مصرف خارج شد.


در ادامه این گشت، کم فروشی یکی از مجموعه رستوران های موجود در راه آهن نیز احراز و رئیس شعبه حاضر در گشت مشترک، متخلفان را به پرداخت جزای نقدی محکوم کرد.


 روز گذشته (پنجشنبه) نیز گشت مشترک سازمان تعزیرات حکومتی در بازار مرغ، با کم فروشی در سطح عرضه و گرانفروشی عمده فروشان برخورد کرد.


طرح نظارت نوروزی سازمان تعزیرات حکومتی، از ٢٨ بهمن ماه ٩٥ تا ١٥ فروردین ماه ٩٦ در سراسر کشور انجام می شود که این طرح با هدف پیشگیری از وقوع تخلف و افزایش رضایتمندی مردم در حال اجراست.


ایرنا نوشت: شهروندان می توانند از طریق سامانه ١٣٥و شماره پیامک ٣٠٠٠٠٠١٣٥ گران فروشی و تخلف ها را اعلام کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :