موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/121405 :کد

عرضه نوکیا 3، نوکیا 5 و نوکیا 6

عرضه نوکیا ۳، نوکیا ۵ و نوکیا ۶ در ۱۲۰ بازار به صورت همزمان

  جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶ — ۲۲:۲۹
تعداد بازدید : ۲۶۱   
 تحلیل ایران -عرضه نوکیا ۳، نوکیا ۵ و نوکیا ۶ در ۱۲۰ بازار به صورت همزمان

شرکت HMD Global که از این پس، گوشی های هوشمند را با برند نوکیا تولید و روانه بازار خواهد کرد به تازگی تایید کرده که گوشی های اندرویدی نوکیا در ۱۲۰ بازار مختلف جهان به صورت همزمان عرضه خواهند شد.

به گزارش تحلیل ایران ، قطعاً این موضوع می تواند توجه بسیاری از علاقه مندان به گوشی های نوکیا را به خود جلب کند.


اما این که HMD Global قصد دارد گوشی های نوکیا 3، نوکیا 5 و نوکیا 6 را در 120 بازارمختلف عرضه کند کمی عجیب است؛ چرا که موجودی آن ها باید بسیار زیاد باشد تا بتواند در این تعداد بازار، پاسخگوی تقاضای خریداران باشد. البته این شرکت پیش تر هم اعلام کرده بود که دستگاه های اندرویدی نوکیا در سه ماهه دوم سال جاری میلادی روانه بازار خواهند شد.

HMD در این خصوص گفته است که:
شرکت ما انگیزه بالایی برای عرضه نوکیا 3، 5 و 6 به صورت همزمان در سه ماهه دوم 2017 و در 120 بازار دارد. علت انگیزه بالای ما این است که HMD هنوز یک استارتاپ است که توسط نوکیا و Foxconn حمایت می شود.

تا کنون مشخص شده که این اسمارت فون ها در اواخر ماه می یا اوایل جون به کشور هند راه خواهند یافت، اما نوکیا 3310 (گوشی غیر اندرویدی جدید نوکیا) ممکن است کمی زودتر به بازار عرضه شود.


تابناک نوشت: HMD  گوشی های جدید نوکیا را در جریان کنگره جهانی موبایل بارسلون امسال رسماً رونمایی کرد که استقبال از آن ها تاکنون بسیار خوب بوده و توانسته اند توجه بسیاری از کارشناسان و افراد معمول را به خود جلب کنند. باید ببینیم پس از عرضه رسمی این گوشی ها در کشورهای مختلف چطور از آن ها استقبال خواهد شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :