موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/121406 :کد

آیفون

تولید آیفون در هند از دو ماه دیگر آغاز می شود

  جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶ — ۲۲:۳۱
تعداد بازدید : ۱۹۹   
 تحلیل ایران -تولید آیفون در هند از دو ماه دیگر آغاز می شود

تولید آیفون در هند از دو ماه دیگر آغاز می شود

به گزارش تحلیل ایران ، از مدت ها پیش خبرداریم که اپل مایل است تولید گوشی های آیفون را در کشور هند آغاز کند.اپل طی چند ماه اخیر سرگرم گفتگو با مقامات هندی بوده تا شرایط مدنظر آنها را تامین کند و حالا به نظر می رسد که دو طرف به توافق نهایی رسیده و تولید آیفون ها در هند تا دو ماه دیگر شروع می شود.

گوشی های آیفون قرار است که در کارخانه ویسترون در منطقه بنگلور هند تولید شوند. روزنامه وال استریت ژورنال گزارش کرده که نخستین محصولات اپل که در هند تولید می شوند گوشی های آیفون 6 و آیفون 6S خواهد بود. از سه ماه آینده، تولید گوشی آیفون SE نیز در هند آغاز خواهد شد.

در این گزارش به نقل از یک مسئول هندی گفته شده که تمام مقدمات لازم برای اجرای مرحله نخست این پروژه در بنگلور آماده است. اپل به این ترتیب تصمیم دارد تا سهم عمده ای از بازار هند به دست بیاورد.

اپل در حال حاضر 5 درصد از بازار گوشی های هوشمند هند را در اختیار دارد و به دلیل عدم تولید این گوشی ها در هند، بر واردات آنها تعرفه های سنگینی وضع می شود. اما در صورت تولید آیفون در هند، دیگر نیازی به پرداخت این هزینه نیست و قیمت برای کاربر نهایی کاهش می یابد.

تابناک نوشت: کارشناسان معتقدند اپل با این روش می تواند آیفون های خود را صد دلار ارزان تر در هند بفروشد که به این ترتیب، این شرکت شانس بیشتری در رقابت با گوشی های اندرویدی در هند خواهد داشت.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :