موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی اخبار

a/121433 :کد

طرح اسکان

۸۰ درصد مدارس طرح اسکان تجهیز شدند

  شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۳:۰۹
تعداد بازدید : ۲۱۹   
 تحلیل ایران -۸۰ درصد مدارس طرح اسکان تجهیز شدند

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از تجهیز ۸۰ درصد مدارس طرح اسکان در نوروز امسال خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران ، عباسعلی باقری اظهار داشت استان خوزستان از نظر پذیرش و اسکان مهمانان نوروزی و خانواده‌های فرهنگیان تاکنون رتبه سوم را در سطح کشور دارد و امیدواریم این روند روبه رشد ادامه پیدا کند.

وی با بیان اینکه مدرسه محل تعلیم و تربیت است، تصریح کرد: به دلیل اینکه در برخی شهرها، اماکن اقامتی پاسخگوی نیاز مسافران نیست، مدارس را جهت اسکان فرهنگیان تجهیز کردیم تا فرهنگیان بتوانند در ایام نوروز سفر خوشی را داشته باشند.

باقری عنوان کرد: با توجه به شرایط جوی و وضعیت آب و هوایی، همکاران ما در ستاد‌های اسکان آمادگی لازم جهت پذیرش و اسکان هموطنان را دارند.

وی به تجهیزات اختصاص داده شده به مدارس طرح اسکان اشاره کرد و بیان داشت: امسال با اختصاص 30 میلیارد تومان به ستادهای اسکان، این پایگاه‌ها تجهیز و در اختیار فرهنگیان و مهمانان نوروزی قرار گرفته است.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش افزود: 80 درصد مدارس طرح اسکان در سال جاری تجهیز شدند و امیدواریم سال آینده تمام این مدارس را به امکانات لازم مجهز کنیم.

تسنیم نوشت : وی، وضعیت پذیرش میهمانان نوروزی در استان خوزستان را بسیار مطلوب دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت مراجعه فرهنگیان و مهمانان نوروزی به ستاد‌های اسکان، ناچار شدیم مدارس خارج از طرح اسکان و مجموعه‌های ورزشی را نیز آماده کنیم تا بتوانیم همکاران فرهنگی را به نحو شایسته‌ای اسکان دهیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :