موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی راهنمایی و رانندگی

a/121436 :کد

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک؛

تشریح آخرین وضعیت ترافیکی راه‌های کشور

  شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۳:۲۲
تعداد بازدید : ۲۱۸   
 تحلیل ایران -تشریح آخرین وضعیت ترافیکی راه‌های کشور

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور به تشریح آخرین وضعیت راه‌های مواصلاتی کشور پرداخت.

 به گزارش تحلیل ایران،در این گزارش از آخرین وضعیت راه‌ها و محورهای مواصلاتی کشور آگاه شوید.

 

*بارش برف و باران در راه‌های کشور(ساعت11:00)
 

سرهنگ رحمانی رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور در گفتگو با باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: طبق آخرین گزارش‌های دریافتی از مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور، هم اکنون در محور کرج - چالوس محدوده گرماب به علت نقص فنی خودرو داخل تونل ترافیک نیمه سنگین است.

 

وی افزود: در تمامی جاده ها و معابر کشور وضعیت ترافیکی عادی و روان گزارش شده است.

 

رئیس پلیس مرکز کنترل راه‌های کشور بیان کرد: استان های اصفهان محور ابيانه، ارتفاعات محورهای هراز و كندوان، قم محورهای قم_سلفچگان، سلفچگان_ساوه و قم_تهران، شرق استان تهران محورهای دماوند و پرديس، استان البرز محور كرج_قزوين بارش برف و در استان‌های سمنان، فارس، كرمان، هرمزگان و استان تهران اكثر محورهای استان اصفهان محورهای نطنز-كاشان، خور -جندق و ميمه-دليجان بارش باران گزارش شده است

 

وی در پایان افزود: در سایر راه‌ها و محورهای مواصلاتی کشور وضعیت جوی آرام گزارش شده است.

 

*انسداد برخی محورهای استان خوزستان و هرمزگان(ساعت11:00)

 

پليس راه راهور ناجا اعلام كرد: محور اميديه _ديلم در استان خوزستان به علت ريزش پل(روبروي انبار شركت نفت)  مسدود شد و مسير جايگزين محور رامهرمز است. 

 

همچنین محورهای روستايی ارمک_باوردان و فرعی بندر چابک _ بندر آفتاب به علت بارش شديد باران و طغيان رودخانه مسدود است.

 

*ترافیک نیمه سنگین در محور کرج_چالوس(ساعت 09:00)


در حال حاضر ترافیک در محور کرج-چالوس (مسیر رفت وبرگشت) در برخی مقاطع نیمه سنگین و در سایر محورهای اصلی کشور تردد به صورت روان در جریان است.

 

بارش برف در استان قم، بزرگراه راهجرد-سلفچگان، روستای راهجرد(ساعت09:40)
 

در برخی از محورهای استان های تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، قم و همدان بارش برف و باران و در برخی از محورهای استان‌های سمنان، اصفهان، فارس، مازندران، مرکزی، هرمزگان، گلستان و کرمان بارش باران را شاهد هستیم.

 

بارش برف در استان همدان، محور ملایر-اراک، روستای علیمحمد(ساعت09:45)

 

* مه گرفتگی و کاهش دید در استان‌های مازندران و خراسان رضوی(ساعت 09:00) 


پليس راه راهور ناجا اعلام كرد: استان های اصفهان، هرمزگان و قم(اكثر محورها)، سمنان(محور گرمسار_سمنان)، كرمان(محورهای انار-يزد و بافت-كرمان)، يزد(محور يزد-نائين) و خراسان رضوی(محور باغچه-تربت حيدريه) بارش باران و در استان های مازندران محور سوادكوه محدوده گدوک و محور كندوان محدوده هزارچم و محور هراز محدوده امام زاده هاشم(ع) و خراسان رضوی(محور قوچان_درگز) مه گرفتگی و كاهش ديد و در ساير محورهای مواصلاتی كشور جوی آرام و ترافيكی روان دارند.

 

*بارش باران و ترافیک روان در جاده‌های کشور

 

سرهنگ رحمانی رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور اظهار داشت: طبق آخرین گزارش‌های دریافتی از مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور، هم اکنون در تمامی جاده‌ها و معابر کشور وضعیت ترافیکی عادی و روان گزارش شده است.

 

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور بیان کرد: در استان‌های اصفهان، هرمزگان و قم در اكثر محورها، استان سمنان محور گرمسار_سمنان، استان كرمان محورهای انار-يزد و بافت-كرمان، استان يزد محور يزد-نائين، استان خراسان رضوی محور باغچه-تربت حيدريه بارش باران و در استان مازندران محور سوادكوه محدوده گدوک و محور كندوان محدوده هزارچم و محور هراز محدوده امام زاده هاشم(ع)، استان خراسان رضوی محور قوچان_درگز مه گرفتگی و کاهش دید و در سایر راه‌ها و محورهای مواصلاتی کشور وضعیت جوی آرام گزارش شده است.

 

وی در پایان افزود: در سایر راه‌ها و محورهای مواصلاتی کشور وضعیت جوی آرام گزارش شده است.

 

*ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه کرج_تهران(ساعت 07:00)


در حال حاضر ترافیک در برخی از مقاطع آزادراه قزوین-کرج و در ادامه کرج-تهران نیمه سنگین و در سایر محورهای اصلی کشور به صورت روان در جریان است.

 

در برخی از محورهای استان چهارمحال و بختیاری بارش برف، در برخی از محورهای استان‌های اصفهان و خراسان رضوی بارش برف و باران و در برخی از محورهای استان‌های فارس، لرستان، مازندران، کرمانشاه، خوزستان، خراسان شمالی، بوشهر و هرمزگان بارش باران را شاهد هستیم.

 

*توصیه می شود جهت تردد در محورهای کوهستانی و برف گیر کشور حتما با تجهیزات ایمنی زمستانی به ویژه زنجیرچرخ تردد کنید.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :