موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی قضایی

a/121446 :کد

باند آدم ربایی

آخرین عضو باند شیاطین پس از چندین «تجاوز به عنف» اعدام شد

  شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۴:۰۵
تعداد بازدید : ۱۳۲   
 تحلیل ایران -آخرین عضو باند شیاطین پس از چندین «تجاوز به عنف» اعدام شد

پرونده اعضای باندی که پس از چندین مورد تجاوز به عنف و قتل زن جوان، به اعدام محکوم شده بودند، با اعدام آخرین عضو باند در سحرگاه هفتم مهر سال ۹۵ بسته شد.

به گزارش تحلیل ایران ؛ در سال 95 شاهد حوادث و پرونده‌های جنایی مختلف در پایتخت بودیم، از قتل‌هایی که صرفاً به دلیل درگیری لفظی به وقوع پیوست تا پرونده‌های اسیدپاشی و قتلهای خانوادگی.

در اکثر پرونده‌های قتل پایتخت در سال 95 مقتولان با سلاح تیز و برنده به قتل رسیدند، در برخی از این جنایتها نیز قاتلان با استفاده از سلاح گرم مقتول را از پای درآورند.

در پرونده‌های جنایی سال گذشته، وقوع چند فقره اسیدپاشی نیز خبرساز شد، پرونده‌هایی که عمده انگیزه متهمان، انتقام‌جویی بود البته در میان این پرونده‌های جنایی خبرساز چندین قاتل و اسیدپاش نیز از قصاص رهایی گریختند.

در ادامه به سراغ مهمترین پرونده‌های جنایی در سال گذشته رفتیم و به بازخوانی این پرونده‌ها می‌پردازیم.

اعدام اعضای باند شیاطین

پرونده اعضای باندی که پس از چندین فقره تجاوز به عنف و قتل زن جوان به اعدام محکوم شده بودند، با اعدام آخرین عضو باند بسته شد.

اعضای این باند چهار نفره از مهر ماه 88 زنان جوان را طعمه خود قرار دادند و در جریان یکی از اعمال مجرمانه خود زن جوانی را پس از آزار و اذیت به قتل رسانده بودند.

اعضای این باند پس از دستگیری و تکمیل تحقیقات در دادگاه کیفری استان تهران حاضر شدند و به اتهام چندین فقره تجاوز به عنف، آدم‌ربایی، سرقت مقرون به آزار و قتل عمدی زن جوان به اعدام محکوم شدند و این احکام در دیوان عالی کشور به تأیید رسید.

تسنیم نوشت : سه عضو این باند پس از تأیید حکم‌شان در دیوان عالی کشور به دار مجازت آویخته شدند و آخرین عضو این باند نیز سحرگاه هفتم مهر سال گذشته به سزای اعمال ننگین خود رسید و اعدام شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :