موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی اورژانس

a/121449 :کد

سخنگو اورژانس

پای یک هزار و ۷۲۳ مسافر نوروزی به مراکز درمانی کشیده شد

  شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۴:۲۲
تعداد بازدید : ۱۴۸   
 تحلیل ایران -پای یک هزار و ۷۲۳ مسافر نوروزی به مراکز درمانی کشیده شد

سخنگوی اورژانس کشور با بیان اینکه در حوادث ترافیکی نوروزی بیش از یک هزار و ۷۲۳ بیمار و مصدوم به مراکز درمانی انتقال یافتند.

به گزارش تحلیل ایران ، مجتبی خالدی با بیان این مطلب، به تشریح ماموریت های انجام شده توسط اورژانس 115 در پنجمین روز از سال جدید پرداخت و اظهار داشت یک هزار و 850 ماموریت مربوط به حوادث ترافیکی و 6 هزار و 689 ماموریت مربوط به حوادث غیر ترافیکی بود.


وی یادآور شد: در حوادث ترافیکی، یک هزار و 723 بیمار و مصدوم و در حوادث غیر ترافیکی دو هزار و 759 بیمار و مصدوم توسط اورژانس به بیمارستانها و مراکز درمانی منتقل شدند و علاوه بر این، 247 نفر در حوادث ترافیکی و یک هزار و 612 نفر نیز در حوادث غیر ترافیکی، در محل، به صورت سرپایی درمان شدند.


ایرنا نوشت : سخنگوی اورژانس کشور با اشاره به ارائه خدمات اورژانس به بیماران مختلف، خاطرنشان کرد: در شبانه روز گذشته، خدمات فوریت های پزشکی توسط اورژانس به 843 بیمار تنفسی، 862 بیمار قلبی، 268 بیمار با مسمومیت گوارشی و 61 بیمار با مسمومیت گازCO(مونوکسیدکربن) ارائه شد.


خالدی، تعداد ماموریت های انجام شده توسط اورژانس هوایی در طرح سلامت نوروزی را 45 ماموریت عنوان کرد و از انتقال 68 بیمار و مصدوم در حوادث ترافیکی و 25 بیمار و مصدوم در حوادث غیر ترافیکی توسط بالگرد های اورژانس هوایی به بیمارستانها و مراکز درمانی خبر داد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :