موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/121464 :کد

با حضور در ساختمان فرمانداری تهران؛

توضیح استاندار تهران در خصوص تمدید ساعت ثبت‌نام انتخابات شوراها

  شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۵:۲۵
تعداد بازدید : ۱۸۱   
 تحلیل ایران -توضیح استاندار تهران در خصوص تمدید ساعت ثبت‌نام انتخابات شوراها

استاندار تهران در خصوص تمدید ساعت ثبت‌نام انتخابات شوراها گفت: تا ساعت ۱۶ هر کس وارد فرمانداری شده باشد، کار ثبت‌نام او انجام می‌شود، اما بعد از ساعت ۱۶ نفرات جدید اجازه حضور در فرمانداری را ندارند.

 به گزارش تحلیل ایران، حسین هاشمی؛ استاندار تهران با حضور در ساختمان فرمانداری تهران در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: در مردم سالاری دینی نقش مردم بسیار مهم است و در همه اشکال، مردم در کشور نقش ایفا می‌کنند. مردم ما با توجه به انتخاب‌های گذشته در انتخابات شوراها و ریاست جمهوری آتی دوباره نقش آفرین خواهند کرد.


وی با اشاره به آمار ثبت‌نام‌شدگان گفت: تاکنون در انتخابات شوراها در استان تهران ۶۴۷۳ نفر شرکت کردند که از این تعداد ۷۳۴ نفر خانم و ۵۷۳۹ نفر آقا هستند.در شهر تهران نیز ۱۷۱۵ نفر ثبت نام کردند.هاشمی با بیان اینکه از عزیزانی که آمدند، سپاسگزار هستم، گفت: انتخابات آزاد است و هرکس که شرایط حضور در انتخابات را داشته باشد، می‌تواند شرکت کند.استاندار تهران گفت: این کثرت جمعیت کار را سخت می‌کند، ولی با حوصله ثبت‌نام‌ها انجام می‌شود.استاندار تهران در خصوص تمدید ساعت ثبت‌نام خاطرنشان کرد: اعلام ساعت ۲۴ به این معنی است که تا ساعت ۱۶ هر کس وارد فرمانداری شده باشد، کار ثبت‌نام او انجام می‌شود، اما بعد از ساعت ۱۶ نفرات جدید اجازه حضور در فرمانداری را ندارند.وی در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا در خصوص حضور چهره‌ها در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر گفت: حضور چهرهای شاخص کشور به شرکت مردم در انتخابات کمک می‌کند. از عزیزان شناخته‌شده‌ای که برای شرکت در انتخابات نام‌نویسی کرده اند، سپاسگزار هستم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :