موضوعات ‌مرتبط: فناوری شبکه های اجتماعی

a/121482 :کد

اپلیکیشن اجتماعی

گوگل و طراحی یک اپلیکیشن اجتماعی جدید برای ویرایش و اشتراک‌گذاری

  شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۷:۵۷
تعداد بازدید : ۱۹۳   
 تحلیل ایران -گوگل و طراحی یک اپلیکیشن اجتماعی جدید برای ویرایش و اشتراک‌گذاری

گوگل و طراحی یک اپلیکیشن اجتماعی جدید برای ویرایش و اشتراک‌گذاری تصاویر

به گزارش تحلیل ایران ،  بر اساس آخرین گزارش ها، مهندسان کمپانی گوگل این روزها در حال کار بر روی اپلیکیشن جدیدی هستند که امکان ویرایش گروهی تصاویر و ارسال آن در شبکه های اجتماعی را برای کاربران فراهم خواهد کرد.
 
در حال حاضر، Google Photos به عنوان یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن ها برای ویرایش، ذخیره سازی و اشتراک گذاری تصاویر نزد کاربران محسوب می شود و اکنون به نظر می رسد که اپلیکیشن جدید این شرکت قصد دارد تا با تمرکز بیشتر بر روی قابلیت های ویرایش تصاویر در اختیار علاقه‌مندان قرار گیرد.

گفته می شود که گوگل این اقدام را برای رقابت با نمونه های عرضه شده توسط کمپانی های رقیب انجام خواهد داد؛ محصولاتی همچون Moments فیس بوک که اخیراً توانسته طرفداران زیادی را در سراسر جهان به خود جذب کند. با این حال، اپلیکیشن جدید گوگل به گونه ای طراحی شده است که به گروه ها این اجازه را می دهد تا تصاویر را ویرایش و سپس، آن ها را سازماندهی کنند.

از طرفی دیگر، سخنگوی گوگل در مصاحبه ای عنوان کرد که در حال حاضر، مهندسان این شرکت در حال آزمایش این اپلیکشین هستند و ممکن است همانند بسیاری از اپلیکیشن هایی که از مرحله آزمایش به عرضه نرسیدند، این محصول نیز به چنین سرنوشتی دچار شود. وی زمان دقیقی را برای عرضه این اپلیکیشن اعلام نکرد.

به گفته برخی منابع خبری، در صورت مهیا شدن تمامی شرایط، ساکنین مانتین ویو در جریان کنفرانس توسعه دهندگان خود در سال 2017 که به Google I/O 2017 نیز شناخته می شود، از این اپلیکیشن رونمایی خواهند کرد.

 

تابناک نوشت: کنفرانس توسعه دهندگان گوگل همه ساله در ماه می برگزار می شود و اگر به یاد داشته باشید در سال گذشته علاقه مندان در آن شاهد رونمایی از اپلیکیشن های Allo و Duo بودند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :