موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی عمران و اشتغال

a/121556 :کد

اجرای طرح تکریم مسافرین

اجرای طرح تکریم مسافرین سالمند نوروزی در فرودگاه مهرآباد

  یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۶:۱۴
تعداد بازدید : ۱۶۷   
 تحلیل ایران -اجرای طرح تکریم مسافرین سالمند نوروزی در فرودگاه مهرآباد

طرح نوروزی تکریم مسافرین سالمند و توانخواه به عنوان بخشی از برنامه‌هایی که شرکت فرودگاه ها به منظور توسعه خدمات مسافری اجرایی کرده در فرودگاه مهرآباد کلید خورده است .

به گزارش تحلیل ایران  در قالب این طرح که برای اولین بار در ایران اجرایی شده است سامانه ای کارت پرواز این گروه از مسافران را بدون نیاز به ایستادن در صف و به صورت سیار و با استفاده از تبلت همراه و پرینتر پرتابل، چاپ کرده و تحویل می دهد. علاوه بر مسافرین توانخواه، مسافرینی که بدون بار یا جامه دان هستند نیز از این روش قابل پذیرش هستند. این طرح با استقبال چشمگیر مسافرین نوروزی همراه بوده است.

 

از آنجایی که در حال حاضر سیستم کنترل پذیرش مسافر فرانگر (FDCS) در ترمینال یک فرودگاه مهرآباد عملیاتی شده، سامانه فوق تنها در همین ترمینال پیاده سازی شده است.

 

همچنین شرکت فرانگر اعلام کرده این طرح در ترمینال های دو و چهار به این‌صورت است که افراد حاضر در این ترمینال ها به شناسایی مسافرین سالمند و توانخواه پرداخته و آنها را به سمت کانترهای جداگانه که جهت پذیرش این مسافرین تعبیه شده است، راهنمایی می کنند.

 

ایسنا نوشت: علاوه بر آن، راه اندازی کیوسکهای هوشمند پذیرش مسافر برای مسافرین بدون بار نیز خدمتی جدید در ترمینال یک فرودگاه مهرآباد به مسافرین است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :