موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/121676 :کد

قیمت آیفون8

قیمت آیفون۸، میزان تقاضا برای آن را تحت کنترل قرار می دهد

  ﺳﻪشنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۷:۵۰
تعداد بازدید : ۱۹۶   
 تحلیل ایران -قیمت آیفون۸، میزان تقاضا برای آن را تحت کنترل قرار می دهد

قیمت آیفون۸، میزان تقاضا برای آن را تحت کنترل قرار می دهد

به گزارش تحلیل ایران آنچه که تقریبا در خصوص تمامی آیفون های اپل بطور قطع انتظار می رود این است که به محض آغاز عرضه، اگر علاقمندان از سرعت عمل کافی برخوردار نباشند، باید هفته ها در انتظار دریافت گوشی که سفارش داده اند بمانند. اما به عقیده ی راد هال، تحلیلگر موسسه ی JPMorgan، اپل احتمالا قصد دارد با برچسب قیمتی که برای آیفون 8 در نظر گرفته تقاضا را تحت کنترل خود نگاه دارد.

قطعا اپل خواهان استقبال کاربران از آیفون 8 است، اما هال باور دارد که کنترل میزان تقاضا و ممانعت از انتظار طولانی مدت خریداران دلیل انتخاب برچسب قیمت هزار دلاری برای این محصول است.


شایعات از این خبر می دهند که آیفون 8 احتمالا تا این حد گران خواهد بود و گزارش هال نیز به نحوی دلیل این قیمت گذاری را اعلام می کند. البته این واقعیت را نیز باید در نظر گرفت که مواد مورد استفاده در این محصول و ویژگی های آن شامل نمایشگر اولد، دوربین های سه بعدی، شارژ بیسیم و سایر موارد نیز به این افزایش قیمت کمک می کنند.


به گفته این تحلیلگر، آیفون 8 ،یا به گفته ی او آیفون پرو، حدوداً 65 دلار از آیفون 7 گران تر خواهد بود. گفته می شود که آیفون 8 به تعداد کم تولید و عرضه خواهد شد، بنابراین کاملا ممکن است که اپل تمایل داشته باشد تقاضا را محدود نگه دارد.


تابناک نوشت: در هر حال، باید منتظر ماند و دید اپل در نهایت این آیفون جدید را با چه قیمتی راهی بازار می کند، اما اگر شایعات صحت داشته باشند می توان پیش بینی کرد که اپل برگ برنده دیگری در دست دارد و می تواند سال پرفروش دیگری را تجربه کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :