موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی امداد و نجات

a/121689 :کد

هلال‌ احمر

مراجعه ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر به پایگاه‌های جوانان هلال‌ احمر

  ﺳﻪشنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۸:۱۶
تعداد بازدید : ۱۶۱   
 تحلیل ایران -مراجعه ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر به پایگاه‌های جوانان هلال‌ احمر

رئیس سازمان جوانان هلال‌احمر از مراجعه بیش از ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار مسافر به پایگاه‌های ثابت و سیار جوانان هلال‌احمر در قالب طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران دکترمسعود حبیبی، در ارتباط با آمار هفدمین مرحله طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی اظهار داشت: از ۲۵ اسفند ماه تاکنون بیش از ۳۵ هزار جوان داوطلب جهت اجرا این طرح مشارکت کردند که ۲۲ هزار و ۹۹۳ نفر ‌آنها را مردان و ۱۲ هزار و ۲۵۱ نفر را بانوان تشکیل داده‌اند.

وی با اشاره به تعداد افراد مشارکت کننده برحسب کانون گفت: ۲۲ هزار از افراد شرکت‌کننده در اجرای این طرح جوانان، ۶۷۰۳ نفر دانشجویان، ۲۳۳۴ نفر از دانش‌آموزان، ۷۰۷ نفر از طلاب، یک هزار و ۸۶۲ نفر از روستائیان، ۹۸۸ نفر از غنچه‌های هلال‌احمر بوده‌اند.

رئیس سازمان جوانان هلال‌احمر گفت: بیش از ۲ میلیون و ۶۰۶ هزار و ۷۳۸ مسافر از خدمات داوطلبانه جوانانه در پست‌های ثابت و سیار بهره‌مند شدند.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، حبیبی با بیان اینکه خدمات ارائه شده در ایستگاه‌های سلامت، ‌ خیمه‌های نماز و فضای دوستدار کودک بوده است، گفت: ۱۸۴ هزار و ۴۲۷ خانواده نیز از فضای دوستدار کودک بهره‌مند شده‌اند.

ایسنا نوشت: بیش از ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار نقشه، بروشور و سایر محصولات فرهنگی نیز توسط جوانان به مسافران نوروزی ارائه شده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :