موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آب و هوا

a/121724 :کد

سازمان هواشناسی اعلام کرد:

آخرین اخبار از اوضاع جوی کشور در نهم فروردین

  چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۰:۴۰
تعداد بازدید : ۱۸۶   
 تحلیل ایران -آخرین اخبار از اوضاع جوی کشور در نهم فروردین

روز چهارشنبه در غرب و جنوب غرب کشور و دامنه‌های زاگرس مرکزی بارش باران گاهی رعدوبرق و در پاره‌ای نقاط وزش باد شدید رخ خواهد داد.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران، براساس تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های هواشناسی امروز برای پاره‌ای از مناطق شرق شمال شرق و جنوب شرق کشور بارش پراکنده باران، گاهی با رعد وبرق و وزش باد و در شمال غرب غرب و دامنه‌های زاگرس مرکزی افزایش ابر، بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.همچنین در استان‌های ساحلی دریای خزر بخصوص غرب سواحل، افزایش ابر و بارش پراکنده رخ خواهد داد.

 
روز چهارشنبه در غرب و جنوب غرب کشور و دامنه‌های زاگرس مرکزی بارش باران گاهی رعدوبرق و در پاره‌ای نقاط وزش باد شدید و بتدریج دامنه‌های جنوبی البرز، برخی مناطق مرکز، شرق و شمال شرق کشور نیز افزایش ابر، بارش پراکنده باران و وزش باد خواهند داشت روز پنجشنبه در سواحل دریای خزر، دامنه‌های البرز مرکزی و شرقی، بخش‌هایی ازمرکز و شمال شرق کشور ابرناکی، بارش پراکنده باران و وزش باد پیش بینی می‌شود و بخشهایی از شمال شرق، شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید خواهند داشت.
 
در این روز افت نسبی دما برای مناطق شمالی و شمال شرق کشور پیش بینی میشود. از جمعه شب سامانه بارشی جدیدی از غرب وارد کشور خواهد شد و طی روز شنبه نیمه غربی، سواحل دریای خزر و بتدریج مرکز شمال شرق و شرق کشور را در برخواهد گرفت پیامد ورود این سامانه بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد و در مناطق کوهستانی و مرتفع بارش برف خواهد بود و روز یکشنبه این سامانه در اکثر مناطق کشور به جز پاره‌ای مناطق جنوب شرق کشور فعال خواهد بود.
 
 
 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :