موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/121849 :کد

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال:‌رای رحمتی باید اجرا شود

  پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۸:۴۲
تعداد بازدید : ۱۶۸   
 تحلیل ایران -رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال:‌رای رحمتی باید اجرا شود

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت:‌تجدید نظر خواهی ویژه سید مهدی رحمتی حدود یک ماه پیش مطرح و مردود شد و رای در مورد او باید اجرا شود.

به گزارش تحلیل ایران ، از فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن زاده افزود:‌ امکان هرگونه مساعدت قانونی و معلق کردن یک جلسه محرومیت سید مهدی رحمتی وجود ندارد زیرا در همین فصل نیز،این بازیکن، سابقه محرومیت و سابقه تعلیق داشته است.


وی تصریح کرد:‌ با توجه به اعلام قبلی، تاکید می کنم که در دو جلسه محرومیت انضباطی این دروازه بان، هیچ تغییری ایجاد نشده است و او ، علاوه بر محرومیت ناشی از کارت قرمز در مسابقه شهرآورد و یک جلسه محرومیت تعلیقی باقیمانده از ابتدای فصل، باید دو جلسه محرومیت انضباطی رای شهرآورد را هم متحمل شود که از آن دو جلسه، یک جلسه گذشته است و یک جلسه باقیمانده هم باید اجرا شود.


حسن زاده تاکید کرد: هیچ راهکار قانونی برای لغو و یا تعلیق این یک جلسه وجود ندارد.


حسن زاده ادامه داد: اما نکته دوم در خصوص اعتراض باشگاه صنعت نفت آبادان به محرومیت از تماشاگر، باید بگویم، از زمان صدور رای تا به امروز (10 فروردین ماه) که پرونده به کمیته استیناف ارسال شد، باشگاه صنعت نفت نسبت به تجدید نظر خواهی و تکمیل نواقص از جمله تحویل فیش هزینه تجدید نظر خواهی اقدام نکرده بود که پس از تذکرات مکرر، پرونده ، تکمیل و به کمیته استیناف ارسال شد.


 مهدی رحمتی در آخرین شهرآورد تیم های پرسپولیس و استقلال در دقایق پایانی به دلیل رفتار زننده با بازیکن تیم مقابل با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد.


این بازیکن همچنین بر اساس حکم انضباطی فدراسیون فوتبال، به علت تکرار تخلفات بعد از پایان مسابقه به دو جلسه محرومیت و مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.


ایرنا نوشت: ضمنا یک جلسه محرومیت تعلیقی وی به مرحله اجرا گذاشته شد، برهمین اساس مهدی رحمتی سه جلسه محروم از همراهی تیم خود است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :