موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/121862 :کد

گوشی‌های سری J سامسونگ

به زودی گوشی‌های سری J سامسونگ به حسگر اثر انگشت مجهز می‌شود

  پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ — ۲۱:۱۰
تعداد بازدید : ۱۴۴   
 تحلیل ایران -به زودی گوشی‌های سری J سامسونگ به حسگر اثر انگشت مجهز می‌شود

به زودی گوشی‌های سری گلکسی J سامسونگ به حسگر اثر انگشت مجهز می‌شوند

 

به گزارش تحلیل ایران، چند سالیست که استفاده از حسگر و یا همان سنسور اثر انگشت در گوشی های هوشمند بالارده شایع شده و اخیراً نیز برخی تولیدکنندگان، گوشی های میان رده خود را نیز مجهز به چنین قابلیتی روانه بازار می کنند. قابلیتی که می تواند به بالا بردن ضریب امنیتی دستگاه کمک و علاقه‌مندان بیشتری را به خرید گوشی ترغیب کند.

حال از آن جایی که از زمان عرضه این تکنولوژی تا به امروز، تغییرات گسترده ای در آن لحاظ و منجر به بهبود قابلیت ها و عملکرد آن شده و از طرفی دیگر، ورود شرکت های متنوع به این عرصه، قیمت تمام شده استفاده از این فناوری در گوشی های هوشمند را به طور چشمگیری کاهش داده است، بسیاری از تولیدکنندگان گوشی های میان رده خود را نیز به این تکنولوژی مجهز کرده اند.

اکنون و بر اساس آخرین شنیده ها، شرکت سامسونگ نیز قصد دارد تا به منظور جا نماندن از رقبای خود در بازار، اسمارت فون های میان رده سری گلکسی J خود را تحت این فناوری روانه بازار کند.

 

به گفته منابع خبری کره ای، سری نام برده از گوشی های سامسونگ از محبوبیت قابل توجهی در بسیاری از کشورهای جهان از جمله بازارهای بزرگی همچون هند برخوردار است و از این رو، مجهز کردن این دستگاه به چنین قابلیتی، بی تردید می تواند بیش از پیش بر این محبوبیت بیافزاید.

در صورت تحقق این شایعه، سامسونگ با یک تیر دو نشان خواهد زد چرا که این سنسور یکی از مهم‌ترین ابزارها در استفاده از سرویس پرداخت موبایلی این شرکت موسوم به سامسونگ پِی محسوب می شود و از این طریق، می تواند کاربران بیشتری را به استفاده از این سرویس ترغیب کند.


تابناک نوشت: گفته می شود که تولید انبوه سری جدید گوشی های گلکسی J از ماه آینده میلادی کلید خواهد خورد و به نظر می رسد که اولین گوشی گلکسی J مجهز به سنسور اثر انگشت، در سه ماهه دوم و یا سه ماهه سوم سال جاری میلادی به بازار عرضه شود.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :