موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/121863 :کد

سنسور اثرانگشت iPhone

شایعات از انتقال سنسور اثرانگشت iPhone به روی پنل پشتی خبر می دهد

  پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ — ۲۱:۱۲
تعداد بازدید : ۲۲۴   
 تحلیل ایران -شایعات از انتقال سنسور اثرانگشت iPhone به روی پنل پشتی خبر می دهد

شایعات از انتقال سنسور اثرانگشت iPhone Edition به روی پنل پشتی خبر می دهند

به گزارش تحلیل ایران، یکی از شایعات بسیار رایج در خصوص آیفون 2017 این است که در این محصول خبری از دکمه هوم نخواهد بود که بنابراین این سوال را پیش می آورد که چه اتفاقی برای سنسور اثر انگشت در این گوشی خواهد افتاد؟ عده ای به امکان تغییر رویکرد اپل و استفاده از سیستم تشخیص چهره اشاره کرده و عده ای هم احتمال استفاده از اسکنر اولتراسونیک اثرانگشت را مطرح کرده اند.

حالا بنا بر آخرین شایعات مطرح شده توسط iDropNews، ادعا می شود که در آیفون 2017 سنسور اثرانگشت احتمالا به پنل پشتی گوشی منتقل می شود که مشابه اقدامی است که بسیاری از تولیدکنندگان گوشی های اندرویدی انجام داده اند و اخیرا هم سامسونگ در گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس به آن مبادرت کرد.

در این شایعات همچنین عنوان شده است که آیفون 2017 احتمالا iPhone Edition نام دارد که احتمالا برای هماهنگی با نامگذاری انجام شده برای اپل واچ Edition این نام انتخاب شده است. در این گزارش همچنین آمده است که در پنل پشتی آیفون ادیشن علیرغم شایعات قبلی از شیشه استفاده نشده است، بلکه اپل به دلیل نگرانی از احتمال شکسته شدن شیشه در هنگام سقوط همچنان در طراحی خود از فلز استفاده می کند.

تابناک نوشت: البته همچنان توصیه می کنیم که به این موارد با شک و تردید بنگرید چرا که با آنچه پیشتر شنیده بودیم بسیار متفاوت است. با توجه به اینکه هنوز زمان زیادی تا معرفی اسمارت فون جدید اپل باقی مانده، تشخیص شایعات معتبرتر کمی دشوار است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :