موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی راهنمایی و رانندگی

a/121869 :کد

رئیس پلیس راه البرز؛

جاده کرج - چالوس یک طرفه شد

  جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ — ۰۲:۲۰
تعداد بازدید : ۳۶۵   
 تحلیل ایران -جاده کرج - چالوس یک طرفه شد

رئیس پلیس راه البرز گفت که جاده کرج - چالوس به منظور تخلیه بارترافیکی به سمت کرج ، دقایقی پیش برای مدت یک ساعت یک طرفه شد.

به گزارش تحلیل ایران،سرهنگ رضا گودرزی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: باتوجه به حجم بالای ترافیک از محدوده کندوان به سمت کرج این محدودیت مقطعی فقط دراستان البرز اجرا شد.


وی اضافه کرد: برهمین اساس تردد وسیله نقلیه ازمیدان امیرکبیر به سمت شمال ممنوع شده است.وی گفت : مقررشده این محدویت به مدت یک ساعت انجام شود.گودرزی خاطرنشان کرد: ممنوعیت تردد موتورسیکلت نیز تا پایان محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و بالعکس ادامه دارد.وی به رانندگان توصیه کرد علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار دهند.

رئیس پلیس راه البرز گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 88255555 به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.استان البرز یک هزار و 500 کیلومتر آزاد راه، بزرگراه و راه اصلی و فرعی دارد و 18 درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان است.نیمی از جاده 160 کیلومتری کرج - چالوس در حوزه استحفاظی استان البرز قرار دارد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :