موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی راهنمایی و رانندگی

a/121874 :کد

علیرضا قدمی؛

استمرار محدودیت‌های ترافیکی تا ۱۵ فروردین

  جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ — ۰۳:۱۶
تعداد بازدید : ۲۱۳   
 تحلیل ایران -استمرار محدودیت‌های ترافیکی تا ۱۵ فروردین

رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: رفت و آمد خودروها در همه محورهای این استان، پرحجم و روان است.

 به گزارش تحلیل ایران، علیرضا قدمی، اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت پرحجم و روان است، البته در برخی مقاطع در محدوده تونل شماره یک و نارنجستان محور هراز و دزبن و پل زنگوله محور کندوان شاهد ترافیک نیمه‌سنگین و روان هستیم.


فارس نوشت: وی با بیان اینکه از لحاظ جوی نیز مشکل خاصی نداریم، تصریح کرد:‌ محدودیت‌های ترافیکی دور دوم سفرهای نوروزی از امروز با هدف تسهیل در تردد انواع وسایل نقلیه و جلوگیری از بروز گره ترافیکی در محورهای مازندران آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ماه سال ۹۶ ادامه دارد.


رئیس پلیس راه مازندران افزود: مسافران نوروزی به محدودیت‌های ترافیکی توجه کنند تا با مشکلی مواجه نشوند.قدمی با تأکید بر ضرورت توجه به بحث مدیریت سفر، خاطرنشان کرد: بهترین زمان بازگشت از سفرهای نوروزی روز جمعه است که توصیه ما به مسافران این است به این مسائل توجه کنند تا گرفتار صف‌های طولانی ترافیک نشوند.وی اضافه کرد: مهم‌ترین موضوع توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی و پرهیز از عجله و شتاب است و رانندگان با توجه به این موضوع درحقیقت سلامتی خود و خانواده را تضمین می‌کنند.

رئیس پلیس‌راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :