موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی راهنمایی و رانندگی

a/121893 :کد

پلیس راهور؛

جزئیات ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی

  جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۲:۲۱
تعداد بازدید : ۱۹۸   
 تحلیل ایران -جزئیات ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی

پلیس راهور نیروی انتظامی صبح امروز(جمعه) برای محور کرج-چالوس بارش برف و برای ۱۰محور مواصلاتی کشور نیز مسدودی اعلام کرد.

 به گزارش تحلیل ایران، براساس آخرین گزارش های دریافتی محور کرج- چالوس در (محدوده های پیچ سرهنگ و تونل کندوان) هم اکنون دارای بارش برف است .

 

ایرنا نوشت: همچنین برای استان خراسان رضوی(محور مشهد- باغچه) نیز مه گرفتگی اعلام شده است .طبق این گزارش در شمال به جنوب طول محور کرج - چالوس و محور هراز (شمال به جنوب محدوده پارک جنگلی آمل) نیز ترافیک نیمه سنگین اعلام شد . پلیس راهور نیروی انتظامی همچنین در این گزارش اعلام کردکه محورهای شمشک-دیزین در استان های تهران و البرز، پونل-خلخال در استان های گیلان و اردبیل، سرو آباد-پاوه در استان های کردستان و کرمانشاه، اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان ،محور فرعی سی سخت - پادنا در استان کهکیلویه و بویر احمد، شیراز- جهرم در استان فارس ،محور فرعی گنجنامه- تویسرکان در استان همدان ومحور استهبان- نی ریز در استان فارس، فرعی رودبار - کهنوج - قلعه گنج در جنوب استان کرمان و امیدیه- دیلم در استان خوزستان مسدود هستند .به غیر از محورهای مسدودی اعلام شده ،سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با شماره تلفن 88255555 (10خط) و 120 شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :