موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حمل و نقل

a/121894 :کد

مترو تهران

نحوه سرویس دهی خط ۵ مترو تهران در ۱۲ و ۱۳ فروردین

  جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۲:۲۳
تعداد بازدید : ۱۹۴   
 تحلیل ایران -نحوه سرویس دهی خط ۵ مترو تهران در ۱۲ و ۱۳ فروردین

قائم مقام شرکت بهره‌برداری مترو تهران از افزایش ساعت مسافرگیری خط ۵ در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران ، علی عبدالله پور با بیان اینکه در ایام نوروز ساعت سرویس دهی خط ۵ مترو تهران بخاطر بهسازی دچار تغییر شده است افزود: برای استفاده بهینه از فرصت تعطیلات نوروز جهت انجام عملیات‌های بهسازی خط ۵ مترو تهران، ساعات ارائه خدمات به مسافران در روزهای یکم، دوم، سوم، چهارم، دهم، یازدهم و دوازدهم فروردین از ساعت ۸ تا ۱۸ و در روزهای دیگر ۶ تا ۲۰ در نظر گرفته شد.

وی با تاکید براینکه این تغییر ساعت باعث شد تا روند انجام عملیات های عمرانی شتاب دوچندان بگیرد ادامه داد:  براساس اعلام قبلی، خط ۵ مترو تهران در روز ۱۲ فروردین قرار بود تا ساعت  ۱۸ پذیرش مسافر داشته باشد اما بخاطر برگزاری مسابقه فوتبال استقلال و فولاد در ورزشگاه آزادی، ساعت مسافرگیری خط پنج افزایش می‌یابد و تماشاگران می‌توانند در این روز از ساعت ۸ تا ۲۱ از این خط استفاده کنند.

وی در خصوص فاصله حرکت قطارهای خط ۵ در روز ۱۲ فروردین نیز گفت: در ساعات پیک صبح و عصر فاصله گذر حرکت قطارها هر ۱۵ دقیقه و باقی ساعات هر ۲۰ دقیقه است، ضمن آنکه در صورت نیاز قطارهای فوق العاده هم اعزام خواهند شد.

قائم مقام شرکت بهره‌برداری مترو تهران در ادامه به فعالیت خط ۵ مترو تهران در روز ۱۳ فروردین اشاره و تصریح کرد: در روز طبیعت مسافران بیشتری از خط ۵ مترو تهران استفاده می‌کنند که به همین منظور پذیرش مسافر در این روز از ساعت ۶ صبح آغاز خواهد شد و حرکت قطارها در خط تهران- کرج تا ساعات ۲۲ ادامه می‌یابد.

 عبدالله پور گفت: سرویس دهی در سایر خطوط مترو تهران همانند برنامه قبلی صورت می‌گیرد.

مهر نوشت : گفتنی است، برنامه حرکت قطارها در خط ۵ مترو تهران با اتمام تعطیلات در ۱۴ فروردین، به حالت عادی خود بازمی‌گردد و مسافران می‌توانند از ساعت ۵:۳۰ تا ۲۳ از این خط استفاده کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :