موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/121989 :کد

دکتر ولایتی

حفظ وحدت و اجرای «اقتصاد مقاومتی» ضرورتی انکارناپذیر

  شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۵:۱۲
تعداد بازدید : ۲۱۵   
 تحلیل ایران -حفظ وحدت و اجرای «اقتصاد مقاومتی» ضرورتی انکارناپذیر

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار تصویری در صفحه شخصی خود از سالروز رأی تاریخی ملت ایران سالروز ۱۲ فروردین را تبریک گفت.

به گزارش تحلیل ایران ، علی اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار تصویری در صفحه شخصی خود از به‌مانسبت روز جمهوری اسلامی، ضمن عزتمندانه و غیرتمندانه بودن این انتخاب مردم بزرگ ایران اسلامی، 12 فروردین را تبریک گفت.

متن یادادشت علی‌اکبر ولایتی به شرح زیر است:

روز تولد نظام مردم سالار دینی، تبلور استقرار استقلال، آزادی وجمهوری اسلامی و به ثمر نشستن نهال  انقلاب در تولد ساختار جدید نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در جهان مبارک  باد.

با رای تاریخی، غیرتمندانه و عزتمندانه مردم بزرگ ایران اسلامی به رهبری بزرگ مرد تاریخ حضرت امام خمینی(ره) در سال 58 شاهد بروز،  ظهور و استقرار حکومتی که بی‌تردید مستقل‌ترین کشور و ساختار سیاسی در جهان است بوده‌ایم و همان خط اندیشه و استقلال طلبی تا به امروز ادامه یافت و بر اقتدار آن روز به روز افزوده شد.

و اما آنچه که امروز و برای مقابله با توطئه دشمنان و نقشه‌های شوم بدخواهان ضرورتی انکارناپذیر است، حفظ وحدت و اقتدار این نظام مقدس با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی )است و در ادامه این راه روشن توجه به توسعه، خودکفایی و اجرای درست و دقیق اقتصاد مقاومتی برای مقاوم‌ سازی و افزایش اقتدار کشور از اهمیت فوق العاده برخوردار است.

تسنیم نوشت : ملت بزرگوار ایران اسلامی نیز همواره همراه با آرمان های امام (ره) شهدای گرانقدر و منویات رهبر فرزانه انقلاب بوده و هستند و روزهای روشن‌تری را رقم خواهند زد ان شاءالله.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :