موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی امدادرسانی

a/121999 :کد

نیروی انتظامی

استفاده از ۳۰ بالگرد برای امدادرسانی در حوادث جاده‌ای

  شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۶:۱۳
تعداد بازدید : ۲۴۵   
 تحلیل ایران -استفاده از ۳۰ بالگرد برای امدادرسانی در حوادث جاده‌ای

۳۰ فروند بالگرد در امر امداد و نجات جاده‌ای در طرح نوروزی به کار گرفته شدند.

به گزارش تحلیل ایران ؛ فرمانده هواپیمایی نیروی انتظامی از بکارگیری 30 فروند بالگرد در امر امداد و نجات جاده‌ای در طرح نوروزی خبر داد و گفت: این بالگردها تا پایان تعطیلات نوروزی آماده هرگونه امدادرسانی در سراسر کشور هستند.

سردار حسین علی مستأجران، ضمن اعلام این خبر افزود: این تعداد بالگرد در 24 نقطه ثابت و سیار آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی و امدادرسانی به حوادث جاده‌ای هستند.

وی با اشاره به آماده‌باش کامل هواپیمایی نیروی انتظامی در تعطیلات نوروزی خاطرنشان کرد: امسال تعداد بالگردهای به کار گرفته شده در طرح نوروزی نسبت به مدت مشابه سال قبل 10 درصد افزایش داشته است.

فرمانده هواپیمایی نیروی انتظامی همکاری و تعامل خوب بین اورژانس، هلال احمر و ناجا در طرح نوروزی را یادآور شد و گفت: خوشبختانه امسال با هماهنگی و برنامه‌ریزی منسجم توانستیم به موقع خدمات لازم را در بخش امدادرسانی و کنترل ترافیک جاده‌ای به هموطنان عزیز ارائه کنیم.

سردار مستأجران با بیان اینکه امسال بالغ بر 30 فروند بالگرد و هواپیما در طرح نوروزی شرکت کرده‌اند، تصریح کرد: این بالگردها تا پایان تعطیلات نوروزی آماده هرگونه امدادرسانی در سراسر کشور به مسافران نوروزی خواهند بود.

ایلنا نوشت : وی ضمن قدردانی از زحمات خلبانان و کارکنان نیروی انتظامی در طرح نوروزی پلیس، اظهار داشت: خانواده‌های کارکنان ناجا نیز با همراهی خود سهم بسزایی در ارائه خدمات به مسافران نوروزی داشتند که قابل تقدیر است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :