موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی امداد و نجات

a/122010 :کد

سازمان امداد ونجات

آماده باش سازمان امداد ونجات باافزایش پست هاو پایگاهها

  شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۹:۴۴
تعداد بازدید : ۲۵۲   
 تحلیل ایران -آماده باش سازمان امداد ونجات باافزایش پست هاو پایگاهها

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اعلام آماده‌باش این سازمان در روز طبیعت و همزمان با بازگشت مسافران نوروزی در جاده ها، از افزایش ۱۵ درصدی پایگاه ها، پست ها، و نیروی امدادی خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران  از جمعیت هلال‌احمر، مرتضی سلیمی در تشریح تمهیدات سازمان امداد و نجات همزمان با روز طبیعت،گفت: در مجموع یک هزار و 535 پایگاه و پست امدادی و 6 هزار و 250 نیروی عملیاتی در روز سیزدهم فروردین مشغول خدمت رسانی به مسافران نوروزی در سراسر کشور هستند.


به گفته سلیمی، تمامی مراکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان در ستاد و استان ها در این روز فعال بوده و مسئولان سازمان در این مراکز حضور دارند.


رئیس سازمان امداد و نجات همچنین با اشاره به آماده باش کامل پایگاه های بین شهری همزمان با بازگشت مسافران نوروزی تاکید کرد: تیم های امدادی سیار هلال احمر نیز در تفرجگاه ها و اماکن تفریجی حضور خواهند داشت و بالگردهای امدادی هلال احمر نیز در سراسر کشور برای پاسخگویی به سوانح احتمالی مستقر هستند.


ایرنا نوشت: طرح امداد و نجات نوروزی هلال‌احمر از روز 25 اسفند 95 آغاز شده و 533 پایگاه ثابت، 778 پست موقت، سیار و شعب، 24 پست هوایی به همراه 3 هزار و 353 دستگاه خودرو و تجهیزات لجستیک تا پایان اجرای این طرح در روز 15 فروردین در خدمت هموطنان و مسافران نوروزی هستند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :