موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/122021 :کد

کرانچار

کرانچار: نگاه ما به رتبه چهارم و کسب سهمیه آسیا است

  شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ — ۲۰:۵۹
تعداد بازدید : ۱۶۳   
 تحلیل ایران -کرانچار: نگاه ما به رتبه چهارم و کسب سهمیه آسیا است

سرمربی تیم سپاهان با اشاره به نیم‌نگاهش به رتبه چهارم و احتمال آسیایی شدن اظهار کرد به سپاهان آمدم تا در ۶ بازی پیش رو بهترین نتایج را کسب کنم.

به گزارش تحلیل ایران   تیم فوتبال سپاهان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال ایران با نتیجه سه بر یک موفق شد سایپا را شکست بدهد.

 

زلاتکو کرانچار پس از پیروزی تیم‌اش برابر سایپا اظهار کرد: من از ۱۰ روز پیش که به این باشگاه آمدم تلاش کردم تا اندازه ممکن انرژی به بازیکنان سپاهان منتقل کنم و در تمام طول این ۱۰ روز در تمام تمرینات توجه‌مان بر روی این موضوع بود که در مسابقه اول نتیجه بسیار خوبی بگیریم.

 

وی افزود: گل اول را روی یک ضربه ایستگاهی تمرین شده زدیم و این موجب افزایش اعتماد به نفس در سپاهان شد و همین موضوع باعث شد چندین موقعیت گلزنی ایجاد کنیم که از سه موقعیت استفاده کرده و چندین موقعیت را هم هدر دادیم.

 

سرمربی سپاهان ادامه داد: به طور کلی روی دروازه سپاهان موقعیت خاصی پیش نیامد که اولیویرا لی بخواهد واکنش خاصی نشان دهد چراکه ما در خط دفاعی برای تک تک بازیکنان ساپیا مدافع تعریف کرده بودیم و گل خورده هم به دلیل اشتباه ما بود.

 

کرانچار در خصوص افت بدنی هافبک‌های بازی‌سازش اظهار کرد: هافبک‌های من افت بدنی پیدا کردند و بازیکنی مثل جبارف که خوب بازی‌سازی می‌کرد ناگهان با افت بدنی مواجه شد. شاید دلیل این موضوع عدم پیوستگی بازی در لیگ برتر باشد.

 

وی در پاسخ به خبرنگار مبنی بر اینکه آیا مدل بدنسازی سپاهان در این نیم فصل افت بدنی را شامل تعطیلات مکرر لیگ یا بدنسازی ضعیف سپاهان می‌داند، اظهار کرد: احتمالاً‌ در برنامه آماده‌سازی تیم قبلی فنی بدنسازی خوب مدنظر بوده اما نتوانست که در حد و اندازه‌های تیم سپاهان کار کنم البته وقفه‌های مکرر و نبود استقرار در مسابقات هم می‌تواند دلیل دیگر باشد. اما موضوع اصلی این است که من آمده‌ام تا در ۶ بازی پیش رو از حداکثر توان سپاهان استفاه کنم و تمام نتایج مثبت را بگیرم.

 

سرمربی سپاهان ادامه داد: نظر ما به رتبه چهارم است چرا که اگر تراکتورسازی در جام حذفی قهرمان شود آنگاه ما می‌توانیم به عنوان تیم چهارم سهمیه آسیایی کسب کنیم.

 

ایسنا نوشت: خوشبختانه فواصل بین مسابقات فواصل خوبی است و این امکان را فراهم می‌کند که ما نوع بازیکنان در زمین و مدل ارتباط‌گیری آنها را ترمیم کنیم و بتوانیم حداکثر نتایج را بگیریم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :