موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/122023 :کد

بلک بری

عرضه KEYone بلک بری به تعویق افتاد

  شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ — ۲۱:۱۱
تعداد بازدید : ۱۸۹   
 تحلیل ایران -عرضه KEYone بلک بری به تعویق افتاد

عرضه KEYone بلک بری به تعویق افتاد

به گزارش تحلیل ایران   اسمارت فون KEYone بلک بری رسماً در جریان MWC2017 رونمایی شد؛ اسمارت فونی میان رده که از یک کیبورد فیزیکی QWERTY، ویژگی محبوب طرفداران بلک بری، برخوردار است. در آن زمان گفته شد که این گوشی در ماه آوریل راهی بازار می شود و با کسب تاییدیه ی FCC به نظر می رسید که همه چیز طبق برنامه پیش می رود. اما به نظر می رسد که زمان عرضه ی این اسمارت فون به تعویق افتاده است. 

در جریان مراسم ارایه آخرین گزارش مالی کمپانی، مدیرعامل بلک بری، جان چن، اعلام کرد که زمان عرضه ی این اسمارت فون از ماه آوریل به ماه مه موکول خواهد شد. چن همچنین اظهار کرد که تولید کی وان از اواخر ماه آوریل آغاز خواهد شد.

او در سخنان خود گفت:

ما به تازگی دو اسمارت فون را معرفی کرده یا به شرکای خود در معرفی دو گوشی کمک کرده ایم. یک گوشی در اندونزی معرفی و عرضه آن اغاز شد. گوشی دیگر که TCL در MWC 2017 معرفی کرد و دارای یک کیبورد فیزیکی است و از سیستم عامل اندروید بهره می برد تا ماه مه آماده عرضه نخواهد بود.

 
تابناک نوشت: در هر حال در توییتی که توسط استیو سیستولی، رئیس کمپانی TCL در بخش آمریکای شمالی به اشتراک گذاشته شد، اعلام شده که تولید این گوشی در حال اجراست، اما او هم تایید کرد که عرضه ی این گوشی تا ماه مه به تاخیر خواهد افتاد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :