موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/122024 :کد

گلکسی اس 8

گلکسی اس ۸ فعلاً از پلتفرم واقعیت مجازی Daydream پشتیبانی نمی‌کند

  شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ — ۲۱:۳۰
تعداد بازدید : ۱۹۳   
 تحلیل ایران -گلکسی اس ۸ فعلاً از پلتفرم واقعیت مجازی Daydream پشتیبانی نمی‌کند

گلکسی اس ۸ فعلاً از پلتفرم واقعیت مجازی Daydream گوگل پشتیبانی نمی‌کند

به گزارش تحلیل ایران   سامسونگ اخیراً دو پرچمدار قدرتمند به نام های گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس را به خانواده گوشی های هوشمند خود اضافه و در کنار آن، از نسخه 2017 هدست واقعیت مجازی گیر وی آر و همچنین کنترلرهای آن رونمایی کرد. همانطور که انتظار می رفت، این دو گوشی به لطف مشخصات رده بالایی که در دل خود جای داده اند، از تکنولوژی واقعیت مجازی پشتیبانی می کنند.

اما شاید این سوال برای برخی علاقه‌مندان نیز پیش آمده باشد که آیا این دو گوشی از سایر پلتفرم های واقعیت مجازی همچون Daydream گوگل نیز پشتیبانی می کنند یا خیر. پاسخ منفی است؛ یا حداقل این که در حال حاضر، این دو گوشی از پلتفرم یاد شده پشتیبانی نمی کنند.

بر اساس این گزارش که توسط وب سایت VRheads منتشر شده، به هنگام نصب اپلیکیشن Daydream بر روی گکلسی اس 8، پیغام خطایی با این مضمون رویت شد:"نسخه سازگار موجود نیست." اما به گفته این منبع خبری، کاربران می توانند با روت کردن دستگاه و اضافه کردن چند خط کد به فایل های Permission سیستم، این مشکل را برطرف و از Daydream استفاده کنند.
 
هنوز مشخص نیست که چرا کهکشانی های امسال سامسونگ با وجود برخورداری از مشخصات فنی قدرتمند، از چنین قابلیتی پشتیبانی نمی کنند. در این بین، برخی از وب سایت ها ادعا کرده اند که همکاری سامسونگ با کمپانی آکیولس، می تواند یکی از دلایل عدم پشتیبانی از Daydream در مقطع کنونی باشد.

تابناک نوشت: با این حال، فعلاً نمی توان با قاطعیت در خصوص اضافه شدن و یا نشدن پشتیبانی از این پتلفرم به گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس اظهارنظر کرد و باید منتظر ماند و واکنش سامسونگ در این رابطه را دنبال کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :