موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/122058 :کد

رومنیگه

رومنیگه: غیر از لسترسیتی بقیه می‌توانند قهرمان اروپا شوند

  یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۷:۲۳
تعداد بازدید : ۱۶۱   
 تحلیل ایران -رومنیگه: غیر از لسترسیتی بقیه می‌توانند قهرمان اروپا شوند

رئیس بایرن مونیخ معتقد است غیر از لسترسیتی بقیه تیم‌های حاضر در یک چهارم نهایی توانایی قهرمانی در لیگ قهرمانان را دارند.

به گزارش تحلیل ایران ، و به نقل از نشریه کیکر، قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان انجام شد و هشت تیم راه یافته به این مرحله حریفان خود را شناختند.

 

کارل هاینتس رومنیگه درباره اینکه کدام تیم قهرمان این دوره رقابت‌ها می‌شود، گفت: تیم‌های اسپانیایی سه سال است که قهرمان لیگ قهرمانان شدند ولی امسال کار برای آنها سخت خواهد بود.

 

در هر صورت فکر می‌کنم غیر از لسترسیتی، بقیه تیم‌ها به قهرمانی فکر می‌کنند. در هر صورت تیمی که به یک چهارم نهایی می‌آید قطعا به فکر رسیدن به مرحله بعد است و به همین خاطر از الان نمی‌توان درباره قهرمانی صحبت کرد. حتی نمی‌توان مدعی جدی برای قهرمانی در رقابت‌های این فصل را معرفی کرد.

 

او در ادامه گفت: من فکر می‌کنم الان یوونتوس برتری جزئی نسبت به تیم‌های دیگر داشته باشد. آنها تیم قدرتمندی هستند و در تمام خطوط بازیکنان بزرگی دارند. شاید اگر آنها بتوانند بارسلونا را حذف کنند بتوانند به مراحل پایانی برسند.

 

ایسنا نوشت: یووه یکی از کامل‌ترین تیم‌های فعلی فوتبال اروپا است که هیچ تیمی دوست ندارد با آنها روبرو شود.مرحله یک چهارم نهای لیگ قهرمانان از هفته آینده برگزار خواهد شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :