موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/122061 :کد

اسمارت فون

اسمارت فون جدیدی از ال جی در FCC به ثبت رسید

  یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۷:۳۱
تعداد بازدید : ۱۹۳   
 تحلیل ایران -اسمارت فون جدیدی از ال جی در FCC به ثبت رسید

اسمارت فون جدیدی از ال جی در FCC به ثبت رسید

به گزارش تحلیل ایران ، اگر در فکر خرید یکی از محصولات ال جی هستید، بد نیست بدانید به نظر می رسد این کمپانی احتمالا به زودی از یک محصول جدید رونمایی خواهد کرد. بنا بر اطلاعات تازه ای که از FCC، رگولاتوری آمریکا، به دست آمده، اخیراً مشخصات گوشی LG M255 در این رگولاتوری به ثبت رسیده است. البته همانطور که انتظار می رود اطلاعات زیادی در خصوص این اسمارت فون در دیتابیس FCC در دست نیست و فقط به شماره مدل این محصول اشاره شده است.

البته پیش از آنکه خیلی هیجان زده شوید یادآوری می کنیم که ال جی به تازگی از پرچمدار جدید خود، ال جی جی 6، رونمایی کرده است و بدین ترتیب M255 احتمالا در گروه میان یا حتی پایین رده ها قرار می گیرد. اما با توجه به نیاز بازار به گوشی هایی متناسب با بودجه های مختلف، این گوشی می تواند مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گیرد.

ال جی به طور معمول در طول سال دو پرچمدار معرفی می کند که شامل یک پرچمدار از سری G در اوایل سال و یک پرچمدار از سری V در اواخر سال می شوند. پیشتر شایعاتی در خصوص LG V30 مطرح شده بود، اما با توجه به اینکه جی 6 به تازگی رونمایی شده خیلی بعید به نظر می رسد که گوشی ثبت شده در FCC همان V30 باشد.

تابناک نوشت: بهر حال معمولا کسب تاییدیه ی FCC قدم نهایی پیش از معرفی یک محصول است که بنابراین به زودی باید با مشخصات LG M255 آشنا شویم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :