موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی پلیس

a/122088 :کد

آماده باش

آماده‌باش ماموران پلیس پایتخت تا ساعات پایانی روز طبیعت

  یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۹:۵۸
تعداد بازدید : ۱۷۹   
 تحلیل ایران -آماده‌باش ماموران پلیس پایتخت تا ساعات پایانی روز طبیعت

فرمانده انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد که ماموران پلیس تا ساعات پایانی روز سیزدهم فروردین ماه در معابر، پارک‌ها و تفرجگاه‌های پایتخت در آماده‌باش خواهند بود.

به گزارش تحلیل ایران سردار حسین ساجدی نیا، با بیان این که پلیس برای روزطبیعت تدابیر و تمهیداتی در نظر گرفته، گفت: رعایت قوانین ترافیکی و انتظامی از سوی شهروندان می تواند به پلیس در ایجاد تسهیلات و همچنین برقراری آرامش و امنیت شهروندان کمک موثری باشد.

وی در تشریح اقدامات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در خصوص مرحله دوم سفرهای نوروزی و همچنین بازگشت شهروندان و مسافران نوروزی به تهران، افزود: پلیس های تخصصی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ همانطور که برای مرحله اول  سفرهای نوروزی تمهیدات و تسهیلاتی را در نظر گرفته بودند، برای مرحله دوم و بازگشت مسافران نوروزی نیز برنامه ریزی های دقیقی انجام داده اند.

فرمانده انتظامی تهران‌بزرگ به هماهنگی پلیس با رسانه های جمعی در خصوص اطلاع رسانی در این خصوص اشاره کرد و گفت: پلیس پایتخت ضمن آمادگی کامل برای برقراری نظم و آرامش شهروندان و مسافران نوروزی در روزهای پایانی نوروز 96، تسهیلاتی را برای حضور شهروندان و مردم در روز طبیعت(13 فروردین) در نظر گرفته است.

رییس پلیس پایتخت، در ادامه به استقرار و آماده باش کامل ماموران پلیس در این روز اشاره کرد و افزود: استقرار ماموران انتظامی پلیس تهران بزرگ در بوستان ها ، تفرجگاه ها و پارک ها از جمله اقداماتی است که همه ساله در این روز به اجرا در می آید تا شهروندان با خیال آسوده در این روز در کنار خانواده از طبیعت استفاده کنند.

ایسنا نوشت : ساجدی نیا اضافه کرد ماموران پلیس در روز طبیعت تا ساعات پایانی به برقراری نظم و آرامش شهروندان همت گماشته و شهروندان می‌توانند در صورت برخورد با مشکل و مسایل خاص، مراتب را با ماموران پلیس از طریق تلفن 110 گزارش دهند تا در سریع ترین زمان ممکن به آن رسیدگی شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :