موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث

a/122139 :کد

حوادث؛

آمار مصدومین حوادث ترافیکی نوروز ۹۶

  دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۰:۵۴
تعداد بازدید : ۱۴۳۸   
 تحلیل ایران -آمار مصدومین حوادث ترافیکی نوروز ۹۶

سرپرست اورژانس کشور گفت:‌ در حوادث ترافیکی نوروز امسال بیش از ۳۳ هزار نفر مصدوم شدند که نزدیک به ۳۰ هزار نفر آنان را نیروهای اورژانس به بیمارستان منتقل کردند.

 

به گزارش تحلیل ایران، پیرحسین کولیوند با اشاره به اجرای طرح سلامت نوروزی و اقدامات اورژانس کشور از 25 اسفند ماه سال گذشته تا کنون، اظهار داشت: در این مدت بیش از 166 هزار و 728 مأموریت انجام گرفته که 35 هزار و 183 مورد آن مربوط به حوادث ترافیکی و 131 هزار و 545 مورد مربوط به حوادث غیرترافیکی بوده است.

وی افزود: بیش از 30 هزار و 360 نفر در این مدت طی تصادفات مصدوم شده که توسط نیروهای اورژانس به نزدیک‌ترین مراکز درمانی و بیمارستان‌ها انتقال یافتند.همچنین در این مدت 56 هزار و 533 مصدوم ناشی از حوادث غیرترافیکی به بیمارستان منتقل شده‌اند و 3 هزار و 578 مورد از مصدومان تصادفات در محل حادثه درمان یافته‌اند.

کولیوند خاطر نشان کرد: 29 هزار و 724 مصدوم حوادث غیرترافیکی نیز در محل حادثه توسط نیروهای اورژانس درمان شده‌اند. فارس نوشت: وی همچنین تنها در روز گذشته 1768 مصدوم تصادفات به بیمارستان انتقال یافته و 194 نفر نیز در محل حادثه درمان شده‌اند.
 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :