موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/122231 :کد

سفارت ایران؛

واکنش‌ ایران‌ به‌ حمله‌ نژادستانه‌ به‌ نوجوان‌ ایرانی‌ در‌ لندن

  ﺳﻪشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ — ۰۸:۱۴
تعداد بازدید : ۱۵۳   
 تحلیل ایران -واکنش‌ ایران‌ به‌ حمله‌ نژادستانه‌ به‌ نوجوان‌ ایرانی‌ در‌ لندن

سفارت جمهوری اسلامی ایران در انگلیس اعلام کرد به سهم خود به تمامی تلاش لازم ادامه خواهد داد تا هر کمک لازمی را برای کمک به فرد مضروب جهت بهبودی سریع او ،ارائه کند.

به گزارش تحلیل ایران، سفارت جمهوری اسلامی ایران در پیامی اعلام کرد: با مضروب شدن جوان کرد ایرانی که قربانی خشم نژادپرستانه افراط گرایان در شهر لندن گردید، بلافاصله سفارت جمهوری اسلامی ایران طی تماس با مقامات محلی ارتباط اطمینان پیدا نمود که وی در بیمارستان بستری شده و روند درمانی او آغاز شده است. متاسفانه وی که مورد حمله همزمان چند جوان افراطی قرار گرفته است از ناحیه سر دچار ضربات سختی شده است.
 
وی به دلیل جراحات شدید وارده فورا به بخش سی سی یو منتقل شده و پزشکان متخصص کار درمان وی را آغاز نمودند. با تلاش های فوری به عمل آمده در 'سی سی یو' خوشبختانه آثار بهوش آمدن فرد مضروب ظاهر شده است و پزشکان امیدوار شده اند که وی بتواند به بخش عادی بیمارستان منتقل شود. طبیعی است که بعد از انتقال به بهش عمومی و بهبود اولیه، وی اطلاعات بیشتری را از هویت خود ارائه خواهد نمود.
 
سفارت کشورمان در انگلیس به سهم خود به تمامی تلاش لازم ادامه خواهد داد تا هر کمک لازمی را برای کمک به فرد مضروب جهت بهبودی سریع او ارائه کند. ایرنا نوشت: پلیس انگلیس بعد از این حادثه نژادپرستانه در مرحله اول سه نفر و در مرحله بعدی نیز حدود هفت نفر از حمله کنندگان را شناسایی و دستگیر کرده است که برخی از آنان با اتهامات بسیار سنگینی مواجه هستند. متاسفانه این جوانان انگلیسی افراطی که حدود ده نفر بوده و همگی بر سر این نوجوان هجوم برده اند بین هفده تا بیست سال سن داشته اند.این اقدام از سوی مقامات شهری لندن و همچنین سیاستمداران انگلیسی به شدت تقبیح شده است.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :