موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب و تشکل ها

a/122310 :کد

نامزد انتخابات ریاست جمهوری؛

تا نظر نهایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب از تبلیغ خودداری کنید

  ﺳﻪشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۵:۵۹
تعداد بازدید : ۱۸۵   
 تحلیل ایران -تا نظر نهایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب از تبلیغ خودداری کنید

ضرغامی تاکید کرد: تا اظهارنظر نهایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب (جمنا) از تبلیغ اینجانب بعنوان کاندیدای اصلح و برتر جداً خودداری فرمایید.

 به گزارش تحلیل ایران، سید عزت الله ضرغامی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری و رئیس اسبق سازمان صدا و سیما در کامال تلگرامی اش نوشت:


مشرق نوشت: پس از اعلام آمادگی برای نامزدی انتخابات ۹۶، به شیوه‌های مختلف مورد محبت و ابراز علاقه شما عزیزان قرار گرفتم که بدینوسلیه صمیمانه تشکر می‌کنم.اینجانب در حال حاضر نه ستادی تشکیل داده‌ام و نه کمپینی راه‌اندازی کرده‌ام. تنها امکان رسانه‌ای من سایت شخصی، صفحه اینستاگرام و کانال تلگرامی است که مثل گذشته نقطه نظرات خودم را از طریق آنها منتشر می‌کنم.


در پاسخ به همه‌ی عزیزانی که با تماس‌های خود نحوه فعالیت در ستاد اینجانب را سؤال می‌کنند عرض می‌کنم که یکی از روش‌های مؤثر و بدون هزینه، اقدامات ایجابی و مثبت و سازنده در فضای مجازی، آن هم با رعایت قوانین و مقررات رسمی کشور است.خاضعانه می‌خواهم از غلو و اغراق در بیان ویژگی‌های فردی و مدیریتی اینجانب پرهیز کرده و تا اظهارنظر نهایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب (جمنا) از تبلیغ اینجانب بعنوان کاندیدای اصلح و برتر جداً خودداری فرمایید.التزام به اخلاق سیاسی سرلوحه شعارهایم است و علاقمندم از ابتدای ورود به عرصه انتخابات به طور شفاف مبلغ و مروج این سیاست باشم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :