موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی-مذهبی

a/122318 :کد

آیت‌الله علوی گرگانی

"بیکاری" جوانان برای خانواده‌ها به "مصیبتی بزرگ‌" تبدیل شده است

  ﺳﻪشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۷:۳۱
تعداد بازدید : ۱۷۵   
 تحلیل ایران -"بیکاری" جوانان برای خانواده‌ها به "مصیبتی بزرگ‌" تبدیل شده است

مرجع تقلید شیعیان گفت: بیکاری جوانان برای خانواده‌ها تبدیل به مصیبتی بزرگ شده و همه دلسوزان مردم و کشور را نگران کرده است.

به گزارش تحلیل ایران ، آیت‌الله سید محمدعلی علوی‌گرگانی اظهار داشت: کارهایی که در سال گذشته انجام شده اساسی و مفید بوده است.

مرجع تقلید شیعیان با بیان چگونگی کسب رضایت خداوند افزود: آنچه از روایات و احادیث امامان معصوم(ع) به دست ما رسیده همه از جلب رضایت مردم خبر می‌دهد و رضایت خداوند را در گروی رضایت خلق معرفی کرده‌اند.

وی با ابراز تأسف از مشکلات معیشتی مردم خاطرنشان کرد: مردم در شرایط بد اقتصادی به‌سر می‌برند و این زیبنده کشوری که عنوان جمهوری اسلامی را دارد، نیست.

آیت‌الله علوی گرگانی از خدمتکاران و دولت خواست به مسئله بیکاری توجه بیشتری کنند و تأکید کرد: بیکاری جوانان برای خانواده‌ها تبدیل به مصیبتی بزرگ شده  و همه دلسوزان مردم و کشور را نگران کرده است.

وی با توصیه به مسئولان و کسانی که در صدر مسئولیت‌های دولتی هستند، گفت: باید کارها و پروژه‌های نیمه‌تمام را هرچه سریع‌تر به سرانجام  رسانده تا  برای مردم زحمت و دردسر ایجاد نشود.

تسنیم نوشت : استاد برجسته حوزه با اشاره به پروژه مترو و میزان پیشرفت آن تصریح کرد باید مدیران شهری تمام همت خود را برای اتمام این پروژه گذاشته تا هرچه سریع‌تر مردم از آن استفاده کنند و این پروژه غیر از بودجه به همت عالی مدیران احتیاج دارد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :