موضوعات ‌مرتبط: فناوری اندروید

a/122356 :کد

Google Maps

Google Maps می‌تواند مسیرهای مورد علاقه کاربران را داشته باشد

  ﺳﻪشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ — ۲۳:۵۸
تعداد بازدید : ۲۳۳   
 تحلیل ایران -Google Maps می‌تواند مسیرهای مورد علاقه کاربران را داشته باشد

Google Maps اکنون می‌تواند مسیرهای مورد علاقه کاربران را به خاطر بسپارد

به گزارش تحلیل ایران، زمانی که برای مسیریابی بین دو نقطه از گوگل مپس استفاده می‌کنید، این اپلیکیشن به صورت خودکار مسیری را که در سریع‌ترین زمان ممکن شما را به مقصد می رساند به عنوان مسیر پیش فرض معرفی می‌کند اما گوگل این اپلیکیشن از این پس می‌تواند کسیرهایی که شما در سفرهای قبلی ترجیح داده‌اید را به خاطر بسپارد.

 

اگر به صورت پیوسته از گوگل مپس استفاده می‌کنید حتما برایتان پیش آمده که مسیر پیشنهادی پیش فرض این اپلیکیشن را به دلایل مختلف انتخاب نکنید.


اگرچه در بسیاری از موارد افراد به دنبال سریع ترین بین دو نقطه هستند، در برخی موارد ترجیه می دهد راه طولانی‌تر را انتخاب کنید شاید به این دلیل که تردد در آن کمتر است که مناظر دیدنی بیشتری دارد.

در هر حال اگر جزو افرادی هستید که گاهی اوقات مسیرهای طولانی تر را به مسیرهای کوتاه ترجیح می دهند، Google Maps از این پس می‌تواند اولویت های شما را به خطر بسپارد. اما اگر هم چنان به دنبال یافتن سریع ترین راه رسیدن به مقصد خود هستید باید این قابلیت را در این اپلیکیشن غیر فعال کنید.

صرف نظر از اینکه چنین قابلیتی برای تمامی کاربران مفید نخواهد بود، افزودن چنین قابلیت هایی موجب می شود که کاربران برای تعامل با این اپلیکیشن راهکارهای مختلفی در اختیار داشته باشند.

 

تابناک نوشت: کاربران تا پیش از این سه گزینه انتخابی در اختیار داشتند که به آنها امکان می داد برای مثال مسیرهایی بدون بزرگراه را انتخاب کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :