موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی زلزله

a/122533 :کد

هلال احمر

اسکان اضطراری بیش از ۳۸۰۰ تن

  پنجشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۱:۳۱
تعداد بازدید : ۱۵۱   
 تحلیل ایران -اسکان اضطراری بیش از ۳۸۰۰ تن

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به وقوع زمین‌لرزه ۶ ریشتری در خراسان رضوی از مصدومیت ۱۷ تن تاکنون و اسکان اضطراری بیش از ۳۸۰۰ تن در ۶۷ روستای آسیب دیدده خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، مرتضی سلیمی افزود: این زمین لرزه ٦ ریشتری در عمق 10 کیلومتری زمین و در ساعت 10:39 در خراسان رضوی شهرستان فریمان و روستای سفید سنگ رخ داد و تا کنون 62 پس لرزه داشته است.

وی با بیان اینکه بر اثر وقوع این زلزله سه شهرستان تربت جام،فریمان و مشهد دچار آسیب در 67 روستا شد، افزود: تا این لحظه 3852  تندر مناطق آسیب دیده با برپایی 988 دستگاه چادر توسط امدادگران به صورت اضطراری اسکان داده شده اند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: بر اثر وقوع زمین لرزه در استان خراسان رضوی 36 تن مصدوم شدند و به 3852  تن از زلزله زدگان امدادرسانی شد.

ایسنا نوشت : وی به توزیع اقلام زیستی میان زلزله زدگان اشاره کرد و یاداور شد: 3992 تخته پتو، 530 ست ظروف، 300 کلمن، 1300 والور فانوس، 84 دستگاه هیتر برقی، هفت هزار و 228 قوطی کنسروجات و 1200 کیلوگرم برنج میان زلزله زدگان توزیع شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :