موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/122643 :کد

اسکرین شات

نحوه اسکرین شات گرفتن با گلکسی S۸ سامسونگ

  جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۶:۳۰
تعداد بازدید : ۳۶۴   
 تحلیل ایران -نحوه اسکرین شات گرفتن با گلکسی S۸ سامسونگ

نحوه اسکرین شات گرفتن با گلکسی S۸ سامسونگ

به گزارش تحلیل ایران، گلکسی S8 و گلکسی S8 Plus سامسونگ دو مورد از برترین گوشی های هوشمند سال 2017 میلادی هستند اما می دانی که چه چیزی از این دو گوشی حذف شده است؟ بله، هیچ کدام از پرچمداران جدید سامسونگ دارای دکمه هوم فیزیکی نیستند. در عوص کاربران یک کلید روی نمایشگر در اختیار دارند که از طریق یک موتور لرزشی هوشمند، فشار لمسی را شبیه سازی می کند.

پیش از این کاربران برای اسکرین شات گرفتن از نمایشگر گوشی های پیشرفته سامسونگ همزمان کلید هوم و کلید قفل گوشی یا پاور را فشار داده و نگه می داشتند. اما این روند در گوشی های سری S8 تغییر کرده است.

برای اسکرین شات گرفتن در این دو گوشی جدید کاربران باید دکمه پاور یا قفل گوشی و دکمه پایین صدا که در سمت چپ قرار دارد، را فشار دهند. پس از ثبت اسکرین شات گوشی سه گزینه در اختیار کاربر قرار می دهد.

اولین گزینه Scroll Capture است با کلیک روی این گزینه گوشی به پایین صفحه اسکرول کرده و تصویر دیگری را ثبت می کند.


سپس این تصویر را با اسکرین شات اولیه کنار هم قرار داده و به صورت خودکار یک تصویر بلند آماده می کند. این قابلیت به صورت خاص برای اسکرین شات گرفتن از فهرست ها، صفحات وب و غیره مفید است.

گزینه بعدی قابلیت برش تصویر است که کلیک روی آن موجب می شود که دکمه های روی نمایشگر و اطلاعات سیستم در بخش Taskbar به صورت خودکار از تصویر حذف شود. این قابلیت زمانی مفید است که نخواهید اطلاعات گوشی شما برای سایر افراد ارسال شود.

تابناک نوشت: آخرین گزینه نیز قابلیت نوشتن یا نقاشی کشیدن روی تصویر است و زمانی مفید است که بخواهید بخش خاصی از تصویر را مشخص کنید.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :