موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اقتصاد مقاومتی

a/122669 :کد

واعظی:

مردم لایق زندگی شرافتمندانه هستند

  شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ — ۰۷:۲۴
تعداد بازدید : ۲۷۱   
 تحلیل ایران -مردم لایق زندگی شرافتمندانه هستند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: باید با نسخه شفابخش اقتصاد مقاومتی، اقتصاد کشور که با نفت بیمار شده است را مداوا کنیم.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، محمود واعظی اظهار داشت: برخی نقد دارند که دولت درباره عملکرد خود اطلاع‌رسانی نمی‌کند در حالی که دولت یک خانواده است و استانداران و فرمانداران ما عملکرد خودشان و دولت را به مردم اطلاع‌رسانی کرده‌اند. معقتدیم اگر در پنج هفته باقیمانده صادقانه آنچه توسط دولت انجام شده، اطلاع‌رسانی شود، مردم خواهند پذیرفت.

واعظی در مورد اقتصاد مقاومتی نیز بیان کرد: اقتصاد مقاومتی نسخه شفابخش برای کشور است و این دولت و آن دولت نمی‌شناسد و باید با نسخه اقتصاد مقاومتی اقتصاد کشور که با نفت بیمار شده را مداوا کنیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: ما آینده بسیار خوبی را از نظر اقتصادی برای مردم پیش‌بینی می‌کنیم، در سال 93 و 94 آواربرداری کردیم و دیدیم که چقدر جفا شده در حق کسانی که تحریم‌ها را برداشتند.

واعظی ادامه داد: سال 95 سالی بود که نشان داد سیاست‌های اجرا شده دولت درست بوده و برنامه‌هایی که داده‌ایم برای رفاه بیشتر مردم و اشتغال آنها اجرایی می‌شود. فارس نوشت: مردم ما لایق یک زندگی شرافتمندانه و راحت هستند و به طور قطع در این زمینه پیش خواهیم رفت.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :